Rüyada İngilizce Görmek

Rüyada ingilizce görmek; kişinin akademik durumu ve ilgi alanları ile değerlendirilir. Geleneksel rüya yorumlamalarında yabancı dilde yazı görmek; sabırlı olunduğu takdirde amaçlara ulaşmaya yorumlanır. Batı kültürlerine mensup bir kişi için bu rüya pek bir şey ifade etmeyecektir. Bu nedenle yabancı bir dil, yabancı ülke ve yabancı bir kültür açıları ile birlikte değerlendirilmelidir.
Rüyada ingilizce görmek; gerçek hayatınızda farklı bir durumla karşılaştığınıza, size yabancı bir yaşantı sunulmuş olduğu anlamına gelir. Örneğin, işinizi değiştirmiş olabilirsiniz ya da normal alışkanlıklarınızdan farklı şekilde davranabilirsiniz. Çevreniz sizin öfkeli ya da endişeli hissetmenize neden oluyor ise, rüyanız eski yaşam biçiminizi geride bırakmaya henüz hazır olmadığınızı işaret ediyor olabilir. Bununla birlikte, yeni bir keşif heyecanı hissederseniz, rüya, gerçek hayatınızda yeni fırsatlar, tecrübeler bulma zevkinizi yansıtır.

Rüyada İngilizce Tabela Görmek

Rüya gören için bir yol üzerinde gördüğü İngilizce yazılı tabelalar; beklenmedik bir deneyim anlamına gelir. Bir öğrenci için belki bir yurtdışı eğitimi, çalışan birileri için yurtdışı iş gezisi ya da turistik amaçlı yurtdışı yolculukları söz konusu olabilir.

Rüyada İngilizce Kitap Görmek

Rüya gören kişi eğitim kademelerinde ise, bu rüya; eğitim ve öğrenme için fırsatların iyi değerlendirebileceğine, değerlendirmek için yeterli birikime sahip olunduğuna yorumlanır. Rüyada İngilizce kitap hiç İngilizce bilmeyen ve bu kültürler yabancı birisi için ilgi alanlarını genişletmesi ve kendisini dar bir pencereye mahkûm etmemesi yönünde bir uyarı olabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Yaren Zeynep erdal

Rüyamda ambalajın üstünü okuyordum üzerinde here he yazıyordu o burada ve rüyadan o yazıyı okuduktan sonra uyanmadım resmen atıldım bunun anlamı ne olabilir

Ünsal Beyaz

Rüyamda telefonumda ya da bir kağıt üzerinde tam emin değilim İngilizce bir mesaj gördüm. Akşamdı ve yere uzanıp dolunayı seyretmeye başladım. Çok değişik bir rüya idi. İrkilerek uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.