Rüyada İnek Sütü Görmek

Rüyada inek sütü görmek zenginliği simgeler. Bu rüya genelde hayra yorulur ve kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak hayırlı birine delalet eder. Ayrıca bu rüya güçlü ve kendi başına her şeyin üstesinden gelen bir kadını da simgeler.

Rüyada İnek Sağmak

Rüyada inek sağmak rüya sahibinin kısa bir süre içinde sahip olacağı zenginliğe delalet eder. Kişinin rüyada sağdığı ineğin sütünün bol olması rüya sahibinin zenginliğinin kalıcı olacağına, ineğin sütünün az olması ya da inek sağarken süt gelmemesi kişinin zengin olmak için büyük hayaller kuracağına, birçok adım atacağınıza ancak umutlarınızın boş çıkacağına, beklentilerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmayacağına delalet eder. Rüyada ahırda bulunan inekleri sağan birini görmek ise size yardımcı olacak, bir konuda iyilik yapacak birileri olacağına işaret eder.

Rüyada İnek Satmak

Rüyada inek satmak kişinin gerçek hayatta mal kaybı olacağına işaret eder. Bazen de aile üyeleri arasındaki bazı tartışmalar olacağına, küçük tatsızlıklara ve kavgalara delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin sevdiklerinden habersiz bazı işler yaptığına tabir edilir.

Rüyada İnek Beslemek

Rüyada inek beslemek malının artacağına delalet eder. Kişinin rüyasında besili inek beslemesi malının ve mülkünün artacağına hayır işi yapacağına, yardıma muhtaç kişilere el uzatacağına, maddi olarak çok rahat günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin zayıf, sıska bir ineği beslediğini görmesi maddi açıdan zor günler geçirdiğine ancak bunların son bulacağına, kişinin rahat bir döneme gireceğine, borçlarını ödeyeceğine tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın