Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Rüyada ikiz erkek bebek görmek hayra yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin beklediği nimetlerin geldiğini haber veren bir müjde niteliği taşır. Kişinin hayatının her alanında etrafını saracak bir bolluğa sahip olacağına, birçok kısmetin geleceğine, karşına çıkacak yepyeni fırsatlara, haneye gelecek berekete delalet eder. Kişinin hem sosyal hem de iş hayatında her şeyin yolunda gideceğine, duygusal ilişkilerinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kariyerinde merdivenleri hızlı bir şekilde tırmanacağına işaret eder. Bekar birinin bu rüyayı görmesi zengin bir kişi ile yapacağı evliliğe, işsiz kimseler için karşısına çıkacak iş olanaklarına,  hasta olanların şifasını bulacağına delalet eder.

Rüyada Oyuncak İki Bebek Görmek

Rüyada oyuncak iki bebek görmek kişinin yeni başlangıçlar yapacağına, hayatına istediği şekilde yeni bir yön vereceğine, kazanacağı başarılara, çevresindekilerden göreceği saygı ve sevgiye delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin rüyada bebeklerin durumuna bakarak farklı bir tabir edilmelidir.

Rüyada Kirli İkiz Bebek Görmek

Rüyada kirli ikiz bebek görmek kişinin dünya hayatı ile fazla meşgul olduğuna, ahretine daha fazla önem vermesi gerektiğine, imanının zayıfladığına, dualarının ve ibadetlerinin azaldığına işaret eder. Birçoğuna göre bu rüya, rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşır ve kişinin kendine ve hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine ancak bu şekilde her şeyi yoluna koyacağına, hayatının daha iyi bir gidişat kazanacağına, hayırlı kişilerle arkadaşlıklar kuracağına, Allah yolunda güzel adımlar atarak, hayır işleri yapacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Kezban

Rüyamda ikiz erkek bebeğim var o kadar çok güzeldiler. Benim kucağımda biri duruyor, diğeri de eşimin kucağında duruyor ve biz hastanedeyiz. İkisini de sünnet ettiriyoruz. Biri sünnet oluyor ve doktor kucağıma veriyor. Diğerinin çıkmasını beklerken uyandım. Yorumlar mısınız?

Gülcan

Rüyamda ikiz erkek bebeği çıplak halde sokağa atılmış olarak gördüm. Bir adam gördüm. Bebekler kıpırdamıyordu, ölü gibiydiler. Sonradan kontrol etmeye gittim. Hareket ettiler. Çok yağmur yağıyordu. Annem, ben ve abimin eşi bebekleri alarak giydirdik. Sonra bebekler bizim olsun dedik. Adama gidip izin aldık. Adam da izin verdi. Bu rüya ne anlama geliyor?

Sema

Rüyada ikiz erkek bebeklerim olmuş. Teyzemin oğlu ve gelinine vermişim. Sonra geri almak istiyorum ama vermiyorlar. Çocuklarımı çok özledim. Onlar olmadan ne yaparım diyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?