Rüyada İnat Görmek

Rüyanızda birileri ile inatlaştığınızı ve kendinizin on­lara veya ona inat ettiğinizi görmeniz, iyi değil, bu rüyanız pek iyiye yorulmaz. Rüyada inat etmek, kötülüğe ve şerre işarettir, şeklinde tabir olunur.

Rüyasında bir kimse görse ki, kendisi başkalarına karşı inat ediyor, düşmanlık ediyor, bu rüyası onun için iyi bir rüya değildir. Bu gördüğü rüya, onun bir işinden dolayı üzüleceğine, gönlünün daralacağına ve insanların ondan nefret edeceğine işaret olarak tabir olunur.

Rüyada inat etmek, kötülük yapmaya veya görmeye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada inat etmesi, o kimse­nin içinde bulunduğu bir şeyden kaçmasına veya kavga etmeye yahut düşmanlığa veyahut münâkaşa yahut ticaret yapmaya işâret eder.

Rüyada inat ve ısrar ettiğini görmekte hayır yoktur.

Bazen rüyada inat ve ısrar ettiğini görmek, bulunduğu bir işten firar etmeye ve bir şeyden vazgeçmeye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada kendisinin düşmanlık ve inat ettiğini görmesi, bir işinden dolayı üzülmesine, gönlünün daralmasına veya in­sanların ondan nefret etmelerine işâret eder.

Rüyada inat etmek, bir kötülüğü yapmaya veya görmeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada inat etmesi, o kimsenin içinde bulunduğu bir şeyden kaçmasına, kavga etmeye, düşmanlığa, münakaşa yahut ticaret yapmaya ya da bundan başka bir şeye yorumlanır. Veya rüya sahibinin haddinden fazla kibirlenip insanların ondan nefret ve kaçmalarına yorumlanır.

Bir yanıt yazın