Skip to Content

Rüyada İlaç İçmek

Hayırlarla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada ilaç içmek rüya sahibine, kendisinin güzel ahlaklı ve istediği şeylere ulaşabilecek kadar güçlü bir kimse olduğunu müjdelemiştir. Allah katında ibadetlerinin görüleceği, dinini güzel yaşayan bir kimse olacağı ve entelektüel kişiliğinden ötürü bilime merak saracağı ve kendini geliştireceği rivayet edilir.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Bu rüya, rüyasında ilaç kutusu gören kimsenin güncel sıkıntılarını çözebilecek güzel haberler alacağına delalettir. Rüya sahibinin büyük hayallerinin er ya da geç gerçekleşeceği rivayet edilir.

Rüyada İlaç Almak

Rüya sahibinin dünyevi isteklerine teker teker kavuşacağına delalettir. Hanesine huzur ve bereket geleceği, kendisinin ise dertlerden uzak sakin ve mutlu biri olacağı işaret edilir.

Rüyada Hastane Görmek

Hayra yorulmayan rüyalardan biridir. Rüyanızda hastane gördüyseniz eğer meslek hayatınızda daha düşük mertebelere düşebileceğiniz rivayet edilir.Rüyanızda hastane yemeklerinden yediğinizi görmek ise sağlık konusunda sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret eder. Ancak rüyanızdaki diğer hatırladığınız noktaları da aratarak sizin karakterinize, cinsiyetinize, durumunuza ve rüyanızın bütüne daha uygun bir tabir elde edebilirsiniz. Rüya tabirlerinde bu bahsi geçen unsurlar bütün olarak ele alınmadığında tabirler eksik, hatta yanlış olabilir.

Rüyada Hastane Temizlemek

Rüya sahibinin insanlara faydalı işler için kendi rızasıyla çalışmasına delalettir. Fedakarlık göstererek hem eşrafındaki kimselerin hem de duyan kimselerin takdirini ve saygısını kazanır. Güzel ahlaklı bir kimse olduğunun kendisine müjdelenmiştir. İyi niyetiyle giriştiği işlerle herkesin gönlünü kazanacağı rivayet edilir.