Skip to Content

Rüyada İhtiyarlamak

Rüyada ihtiyarladığını gören kimse için yapılacak yorumlar rüya tabirleri lügatinde çeşitlilik gösterir. Bu noktada rüyayı gören kimsenin yaş niteliği önemlidir; buna göre rüyayı gören kimse genç veya orta yaşlıysa bu noktada yapılacak yorum hayra yorulmaz. Kişiyi zorlu günlerin beklediği ve sıkıntılar içerisinde boğulacağı şeklinde yapılan yorumların yanında bu zorluklar daha çok gerçek hayata iç sıkıntısı şeklinde yansıyacak ve bir yakının ölüm haberi ya da sağlık sorunlarının baş göstereceği ile ilgilidir.

Ancak rüyayı gören kimse halihazırda yaşlı biriyse bu noktada rüyanın yorumu uzun ömürlülüğe dalalet edecektir. Sağlık sorunlarına sahip olanlar ise daha çok söz konusu sorunların içerisinde şifa ve nekahet dönemine ereceklerdir.

Rüyada Yaşlandığını görmek

Yine bu rüya çeşidi de iki farklı yoruma sahip olması dolayısıyla kişinin aile hayatında daha köklü ve oturmuş bir atmosferin oluşacağına yöneliktir. Bu olumlu yorumun yanında rüyada ihtiyarlamak veya yaşlandığını görmek kişinin sıkıntılarının sonucu saçlarına aklar düşmesi şeklinde zuhur edebilecek sorunlarla karşılaşması, bu sıkıntıların ve sorunların da güvenilir kimseler tarafından yaşatılacağı anlamını taşır.

Böylesi durumlarda bu rüyaları gören kişilerin daha temkinli olmaları yönünde tavsiyeler ağırlık kazanır. Ekonomik açıdan yaşanacak olası sorunlar içinse daha çok kemer sıkma yönünde kişinin adım atmasının gerekliliği ortaya çıkar. Aynı zamanda ulaşılacak hedeflerin daha zorlu olduğu ve bu hedeflerin zaman alacağı yönündeki yorumlar da bu rüyaya dair göze çarpar.