Rüyada İğde Ağacı Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada iğde ağacı görmek rüya sahibinin karşısına güzel ahlaklı bir kimse çıkacağına işarettir. Rüya sahibinin kendisini bilen, iyiliksever, anlayış sahibi kişiler arasına gireceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada İğde Yemek

Rüyada iğde yediğini gören kimsenin yüce gönüllü bir kimse olduğu kendisine müjdelenmiş demektir. Yardımsever, cömert, güzel huylu kişiliği ile kendisini tehdit eden musibetleri başından def edeceği rivayet edilir.

Rüyada Ağaçtan İğde Toplamak

Rüyasında ağaçtan iğde topladığını gören kimsenin çok olgun ve terbiyeli bir kimse olduğu kendisine müjdelenmiş demektir. Ağırbaşlılığı ve çevresine karşı örfüne, adetine düşkün bir kimse olmasıyla takdir edilen bir kimse olduğu tabir edilir.

Rüyada İğde Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından saygın bir kimse olarak bilindiğine delalettir. Yardımsever kişiliği ile tahmin edilemeyecek kimselerden bile hayır duası alacağı kendisine müjdelenmiştir. Başka bir tabire göre ise güzel ahlaklı bir kimse olduğu rivayet edilir.

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Sağlık ve mutlulukla müjdelenen rüyalardandır. Rüyasında çam ağacı gören kimsenin sağlık problemlerinin olmayacağı, dertlerinden kurtulacağı, meslek hayatında olumlu gelişmelerin gerçekleşeceği ve maddi anlamda gelirin artacağı rivayet edilir. Bolluk ve bereketi de işaret eden bu rüya, görüldüğü dönem içerisinde mutluluğu ve rahatlığı tabir eder.

Rüyada Çam Ağacı Dikmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyanızda çam ağacı diktiğinizi gördüyseniz eğer kendinizi mutlu ve huzurlu bir dönemin içerisinde bulacaksınız. Çünkü bu rüya sıkıntıların biteceğini, talihin açılacağını, meslek hayatındaki çalışmalarının başarıyla sonuçlanacağını ve alınacak müjdeli haberleri rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın