Rüyada Hoşlandığı Birini Görmek

Rüyada hoşlandığı birini görmek, rüyayı gören kimsenin hiç beklemediği bir anda çok sevinçli ve mutlu bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı olacağına, mutluluğu yakalayacağına, hüzünlü ve üzüntülü günleri geride bırakacağına, ganimetlerinin artacağına, hayallerini gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada Hoşlandığı Erkeği/Kadını Görmek

Rüyada hoşlandığını kadını ya da erkeği görmek rüya sahibinin bazı kimselere verdiği sözleri tutacağına, hayallerini gerçekleştirmek için güzel adımlar atacağına, hayatında oldukça güzel ve hayırlı işlerin olacağına, sevdiği kimseler ile mutlu günler geçireceğine, insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimse olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kendisinden Hoşlanıldığını Görmek

Rüyada kendisinden hoşlanıldığını görmek, rüyayı gören kimsenin yapacağı bazı başarılı işler sayesinde birçok kişinin saygınlığını kazanacağına, birçok kişi tarafından sevildiğine rivayet edilir. Rüyada birinin kendisinden hoşlandığını gören kimsenin reel hayatta da çok aşık olacağı bir kimse ile tanışacağı ve bu kimse ile dünya evine gireceği manasına gelmektedir.

Rüyada Hoşlandığı Kişi İle Evlendiğini Görmek

Rüyada hoşlandığı kişi ile evlendiğini gören kimsenin hayırlı, ahlaklı, edepli, iyi niyetli ve çalışkan bir eşe sahip olacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin gönlünden geçen bütün güzel dileklerin gerçek olacağı, hayalindeki yaşantıya kavuşacağı, sevdikleri ile mutlu bir hayat yaşayacağı manasına gelir. Rüyada evlilik görmek aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında da başarılı olacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

ahmet

rüyamda evli sevdiğim kadini cocuklarila beraber görüyorum bu ne anlama geliyor acaba

Abdullah

Sınıftan bir kızdan hoşlanıyorum ama ondan hoşlandığımı o bilmiyor.Rüyamda hoşlandığım kız “müsaitsen arar mısın önemli” diye mesaj attı. Bu rüyayı neye yorumlayabilirim?

Songül

Rüyamda hoşlandığım biriyle çok yakın halde durduğumuzu gördüm. Sonrasında bir kağıda imza atarak evet diyorduk. Bu ne anlama gelir?