Rüyada Buzlu Su Görmek

Rüyada buzlu su görmek rüyayı gören kimsenin aile içerisinde bazı olumsuzluklar yaşamasına, bu olumsuzluklar sonucunda ayrılıkların olacağının işaretçisi olan bir rüyadır. Rüya sahibinin aile içerisindeki bu olumsuzlukları ne yaparsa yapsın ne kadar çabalarsa çabalasın bir türlü olumlu bir şekilde sonuçlandıramayacağına, rüya sahibinden bazı sırların saklandığına, rüya sahibine yalan söylenmesine ve bu yalanlar sebebiyle ilişkilerin tamamen bitmesine işarettir. Rüyada buzlu su görmek aynı zamanda rüya sahibinin düşmanlarının artacağına ve rüya sahibin bu kimseler ile uğraşmak zorunda kalacağına, iş yerinde oldukça aşağılayıcı tavırlar gösteren bir amire işarettir.

Rüyada Buzlu Su İçtiğini Görmek

Rüyada buzlu su içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin bazı dostları ile arasına bilerek sınır koyacağına, sosyal hayatından tamamen uzaklaşacağına, yalnız kalmak isteyeceğine, yenir yaşantıya sahip olmak için elinden geleni yapacağına, tamamen yalnız bir yaşama sahip olmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada Buzlu Su İçmek ve Hasta Olmak

Rüyada buzlu su içmek ve hasta olmak rüyayı gören kişinin hayatından uzaklaştırdığı bazı kişileri özleyeceğine ve o kişileri hayatından çıkardığı için büyük üzüntü duyacağına, yalnız kalmanın tahmin ettiği kadar eğlenceli ve keyifli olmayacağına delalettir. Bu rüya aynı zamanda sezgisel bir rüya da olabilir. Yani rüya sahibinin gerçek hayatta da hastalanacağını hissetmesini simgeleyen bir rüya olabilir. Bu sebeple rüya sahibinin sağlığına dikkat etmesini işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın