Rüyada Hissetmek

Rüyada hissetmek, rüyayı gören kişinin geçmişte düşünmeden yaptığı hataları unutup, şu anını ve geleceğini güzelleştirmeye çalışacağı, doğruyu ve yanlışı ayırt edip yanlış kişilerle olan arkadaşlıklarını sonlandırıp doğru kişilerle yeni arkadaşlıklar kuracağını alamet eder. Rüyada hissetmek, rüya sahibinin ilişkisinde veya evliliğinde hislerini ve düşüncelerini dosdoğru dile getirerek güzel zamanlar geçireceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Mutluluk Hissetmek

Rüyada mutluluk hissetmek, rüyayı gören kişinin hayatında ve aile içerisinde olumlu gelişmelerin olacağı manası çıkarılmaktadır. Rüyada mutluluk hissetmek aynı zamanda evlilik ve dünyaya gelecek yeni bir çocuğun habercisi olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin ailesiyle daha çok yakınlaşacağı, huzurlu ve mutlu günlere kavuşacağı, hayatındaki olumsuzlukların dağılacağı rivayet edilir.

Rüyada Acı Hissetmek

Rüyada acı hissetmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da ciddi derecede acılı günler geçireceğine delalettir. Rüya sahibi yaşadığı olumsuz durumları veya kayıpları kaldıramayıp ciddi moral bozuklukları yaşayabilir manasına da gelen bu rüya aynı zamanda ağır depresyonun da habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin aile içerisinde bazı olumsuzlukların olacağına, eşler arasında bazı anlaşmazlıklar yaşanacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine ve birçok sıkıntının arka arkaya geleceğine delalettir.

Rüyada Hissetmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada hissetmek, gerçek yaşamında mantıktan çok duygularına önem veren kişilerin görebileceği bir rüya tipi olduğu anlaşılmaktadır. Aynı zamanda hislerini reel hayattan çok ruhani hayatta yorumlamaya çalışan kişilerin de bu tarz rüyalar görerek gerçek hayattaki reel olguları anlamlandırmakta zorluklar yaşayabileceği vurgulanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın