Skip to Content

Rüyada Çirkinleşmek

Rüyada çirkinleşmek, genelde ters anlamda yorumlanabilecek bir rüyadır. Yani rüyada çirkinleştiğini gören kişinin gerçek hayatta kendine bakım uygulayacağına, fiziksel olarak değişime uğrayacağına, dikkat çekici, güzel/ yakışıklı olacağına rivayet edilir. Rüyada çirkinleştiğini gören kişi gerçek hayatta güzel ahlaka, güzel karakter ve güzel huya sahip biri anlamına da gelmektedir.

Rüyada Çirkinleştiğini Görmek

Rüyada çirkinleştiğini gören kişinin bu rüyası, güzel ahlakı, sağlam karakteri ve iyi huyu sayesinde güzel yerlere geleceğine, zor anında birçok insanın kendisine yardımda bulunacağına ve hayal ettiği yaşam tarzına en yakın zamanda kavuşacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Birinin Çirkinleştiğini Görmek

Rüyada birinin çirkinleştiğini görmek, rüya sahibinin önceden yapmadığı bir işi sevdiği insanlarla ortak olarak yapacağına, bu iş sayesinde güzel kazançlar elde edeceğine, hayatındaki olumsuzluklardan hızlı bir şekilde kurtulacağına ve insanların saygınlığını kazanacağına yorulur.

Rüyada Kendini Çirkin Görmek

Rüyada kendini çirkin görmek, rüya sahibinin aile hayatı ve iş hayatında beklenmedik bazı sorun ve olayların cereyan edeceğine delalettir. Rüyada kendini çirkin olarak gören kişinin bir takım başarılı işlere imzasını atarak kaliteli çalışmalar yapacağı da rivayet edilir.

Rüyada Çirkin Yüz Görmek

Rüyada çirkin yüz görmek, rüyayı gören kişinin yaşantısıyla ilgili ciddi sorunlarla karşılaşacağına, çevresindekilerden yeterli desteği göremediği için bocalayacağına delalettir. Rüyada çirkin yüz görmek ayrıca samimi arkadaşlar ile aranın bozulacağı manasına da gelir. Bir rivayete göre de rüyada çirkin bir yüz görmek gelecek olan büyük bir tehlikenin habercisidir.