Rüyada Hırsız Girmesi

Rüyada hırsız girmesi; uğursuzluk ve kötü şans olarak değerlendirilir. Bazı rüya yorumcularının tabirlerine göre rüyada bir haneye, işyerine hırsız girdiğinin görülmesi; ani bir hastalık, borçlanma, mal kaybı, zarar ve ziyan olarak yorumlanır. Kimi tabirlere göre ise rüyada hırsız girdiğini gören kişi vesveseli, kendisine ve çevresine güvensiz kişidir.
Rüyada hırsız girmesi; genel olarak üzüntü ve sıkıntı olarak yorumlanır ancak bu rüya evlenmemiş olanlar için kısmet olarak da yorumlanır. Bekâr bir kişinin rüyasında evine giren hırsız yakında evleneceğine delalettir, evli olanlar için de aileden veyahut da akrabalardan birinin evleneceğine yorulur. Rüyada hırsızlığa tanık olmak; bir aşk macerası olarak da tabir edilir.

Rüyada Hırsız Görmek

Düşmanlarınızın olduğu ve size vereceği bir zarar ile tabir edilir. Rüyada hırsız görüp saldırdığını, onunla dövüştüğünü gören insanın manevi bir acı çekeceğine, hırsızın haneye girip bir şeyler alıp götürdüğünü görenin evinde bir hasta olacağına, rüyada hırsızın haneden hiçbir eşya almadan çıktığını görmek; o evde bir kişinin vefat edeceğine işaret sayılır. Rüyada görülen hırsız yabancı bir kimse ise onun Azrail (A.S.) olduğuna, tanıdık biri ise o kişiye ilmi bir fayda sağlanacağına işarettir.

Rüyada Bahçeye Hırsız Girmesi

Rüyasında evinin etrafında, bahçesinde hırsız olduğundan şüphelendiği birisini görmek başa gelecek bir felaket habercisidir ancak korkup kaçtığını görmek belanın defedileceğinin, zararın önleneceğinin işaretidir. Rüyada kendisinin hırsızlık yaptığını gören kimse ise evine hırsızların girmesinden korkuyordur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın