Skip to Content

Rüyada Dilenciye Para Vermek

Rüyada dilenciye para vermek; üzerinize yük olan bir derdinizden kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyada dilenciye para verdiğini gören, eğer kendisini ilme, bilime adamış ise bilgi ve tecrübesi artar, kişi eğer bir yönetici lider ise şerefi, haysiyeti artar, halkına faydası dokunur. Ticaret ile uğraşan kişi için ise bu rüya kazancının artması, yoksul insan için varlık kazanmaya yorulur.
Rüyada dilenciye para vermek; şans anlamına gelir, ancak eli yüzü düzgün, temiz giyimli dilenci; hayır dilemeye, ilim istemeye, işlerinin çok yakında düzeleceğine, kötü kılıklı, pis dilenci; fena işlere, pişman olunacak hareketlere tabir edilir. Rüyada bir dilenci ile konuştuğunu görmek de sizden yardım isteyecek birilerinin varlığına yorumlanır.

Rüyada Dilenciye Gümüş Para Vermek

Rüyada dilenciye gümüş para vermek; çok büyük hayra girmeye işarettir. Rüyada verilen gümüş paraların misli oranında belaların kovulmasına, hasta olanın iyileşmesine, yediği nimetten şifa bulmasına, artan kazançlarının olacağına rivayettir.

Rüyada Dilenciye Kâğıt Para Vermek

Rüyada görülen dilenci; ak, pak yüzlü ise temiz bir işe girileceğine ve bu işte faziletli bir kimseden feyiz alınacağına işaret eder. Tersi biçimde rüyada görülen dilenci; çirkin, fena suratlı biri ise iyilik yapılan kişiden kadir kıymet görmemeye tabir edilir. Bu rüya gören kişiye etrafındaki insanlara dikkat etmesi gerektiğine de bir uyarı sayılır.

Rüyada Dilenciye Bozuk Para Vermek

Rüyada dilenciye verilen bozuk para; malının sadakasını vermeye, ihtiyaç sahiplerine iyiliğinin dokunacağına, malına mülküne gelecek artışa, huzurlu ve sakin bir hayata delalet eder. Bir rivayete göre de küçük birikimler ile yatırım yapmaya işaret eder.