Rüyada Helikopter Düşmesi

Rüyada helikopter düşmesi, psikolojik açıdan yorumlandığında insanın kaygılı bir bekleyiş içinde olması ile açıklanır. Rüyada gökten uçak, taş düşmesi gibi helikopter düşmesi de çevreden beklenilen düşmanlıklardan korkulara, gelecek hayallerinin gerçekleşemeyeceğine dair olumsuz tutum içerisinde olmaya işaret eden bir semboldür.

Rüyada helikopter düşmesi, rüyayı gören insanın ümidinin kırılması, hayallerinin yıkılması, kötü bir baskı altında tutularak çaresiz kalmasına yorumlanır. Kişinin hayatında iyiye gitmeyen düzenine, engellenen girişimlerine veya uzak bir seyahat planının gerçeğe dönüşemeyeceğine işaret eden rüyadır. Rüyada herhangi bir şeyin düşmesi pek iyiye yorulmasa da ortam, rüyanın gidişatı, objelerin rengi gibi detaylara göre farklı yorumlanabilir.

Rüyada Eve Helikopter Düşmesi

Rüyada kendi evinin üzerine helikopter düştüğünü gören kişi hayatında büyük bir aksilik yaşayacak, istediği bir şey hayata geçirilemeden sona erecektir. Rüyada başka birinin evinin üzerine düştüğü görülen helikopter ise uzak hayalleri simgeler. Rüyada helikopter düştüğü görülen hanede yaşayanlar tanınıyor ise; o kişilerin başına gelebilecek bir musibete habercidir.

Rüyada Denize Helikopter Düşmesi

Rüyada beyaz bir helikopterin masmavi bir denize düştüğünü görmek; hayallerin, umutların gerçekleşeceğine, daha büyük hedeflere işaret eder iken rüyada koyu renkli bir helikopterin çamur denizine düştüğünü görmek; olabilecek düşmanlıkların zarar vermeden önleneceğine işarettir. Rüyada sarı renkli bir helikopterin mavi, yeşil ya da beyaz renkli denize düştüğünü görmek; hastalıktan iyileşmeye, rüyada helikopterin koyu renklerdeki denize düştüğünü görmek ise; ölüme, kara haberlere yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın