Rüyada Havuç Görmek

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işte bulunur ve iş kendisine kolay hale gelir. Havuç, meramını kolaylıkla anlatan kimsedir. Bu sebepten elinde havuç gören, içinde bulunduğu çetin şartlardan kolaylıkla sıyrılır.

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işte bulunur ve iş kendisine kolay olur.

Havuç, meramını kolaylıkla anlatan kimsedir. Bundan dolayı elinde havuçtan bir şey olduğunu gören, bulunduğu çetinlikten veya hapislikten kurtulur.

Bazen de havuç görmek, derdini ve sıkıntısını kolaylık ve rahatlıkla anlatabilen kimseye işaret eder. Bu sebeple, rüyasında elinde havuç olduğunu gören kimse, içinde bulunduğu zorluk ve çetin bir durumdan kurtulacağına ve hatta hapis ise, hapislikten bile kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada havuç yemek, bozuk olan sıhhatinizin düzelmesine işarettir. Havuç ekmek çok çalıştığınız halde elinize az kazanç geçeceğine işarettir.

Rüyada havuç görmek, derdini kolaylıkla anlatan kimseye işâret eder.

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işle uğraşsa bile iş kendisine kolay gelir.

Havuç rüyası, bazen kaba ve çirkin bir in­san ile tabir olunur.

Rüyada havuç yediğini görmek, üzüntü ve kedere işârettir. Bazen de rüyada havuç yediğini görmek, hayır ve menfaate işâret eder.

Rüyada üzeri topraklı, çamurlu havuç gör­mek; zorluk ve çetinliğe, bir şeyden men et­meye yahut men edilmeye işâret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Beyza özlü

Camdan dışarı bakıyordum ve dışarıda Bi kenarda 6-7 tane kocaman havuçlar hepsi birbirine bağlı rengi turuncu ve çok güzel