Rüyada Havayı Bulutlu Görmek

Rüyada havayı bulutlu görmek görülen bulutlara göre farklı yorumlanır. Görülen bulutlar yağmur bulutları ise bu rüya hayra alamettir ve kişinin hayatındaki bolluk, bereket, şans ve neşe olarak yorumlanır. Bu bulutlardan biri başınızın üstündeyse, yüksek bir makama sahip olacağınıza, şeref ve izzet sahibi bir kimse olarak anılacağınıza, toplum içinde itibar görüp, sevileceğinize işarettir. Rüyada görülen bulutların içinden geçtiğini gören kişinin o senesi ferahlık, muhabbet ve bolluk içinde geçecektir.

Bazı tabircilere göre koyu renkli yağmur bulutları hayra alamet değildir ve bunlar yaşanacak sıkıntıların habercisidir. Fakat bu bulutlardan yağmur yağdığı görülürse, bu durumda rüya hayır getirir. Rüya sahibinin problemli zamanları geride bırakacağına ve artık huzurlu günlere kavuşacağına delalettir.

Rüyada Kara Bulutlar Görmek

Rüyasında havayı bulutlarla kaplı gören kişinin gördüğü bulutlar siyah ise rüya sahibi çok dikkatli olmalıdır. Zira iş hayatında ya da aile çevresinde bir kişi yüzünden tahmin edemeyeceği sıkıntıların içine düşebilir. İş hayatında itibarı sıfırlanabilir, büyük zarara uğrayabilir. Aile hayatında ise kavgalar yaşanabilir ve hatta ailesi dağılabilir. Rüya sahibinin buna sebep olacak durumlara ve kişilere karşı uyanık olması gerekir.

Rüyasında Kara Bulutların Dağıldığını Görmek

Rüyasında kara bulutların dağıldığını gören kişinin yaşadığı olumsuzluklar ve tatsızlıklar artık bitmek üzeredir. Sorunlar çözüme kavuşacak, maddi olarak eli açılacak, sosyal diyaloglarındaki sıkıntılar muhabbete dönüşecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın