Rüyada Evlilik Hazırlığı Yapmak

Rüyada evlilik hazırlığı yapmak rüya sahibinin hayatının güzellikler içinde geçeceğine ve mutlu haberler alacağına işarettir. Ayrıca bu kişi, hayatında bazı değişikler yapacaktır. Aldığı kararlarla hayatının akışına renk katacak ve sevindirici hadiseler yaşanmasına sebep olacaktır.

Evli bir kadının bu rüyayı görmesi, onun evlilik hayatındaki mutluluğunun artacağına ve eşiyle olan muhabbetinin güzelleşeceğine işaret eder. Eğer bu rüyayı bir erkek görüyorsa, bu onun maddi imkânlar ile ilgilidir. Ticaret ile uğraşıyorsa, kazancı artacaktır. Eğer çalışan bir kimseyse, borçları hafifleyecek, eli bollaşacaktır.

Rüyada Bekâr Bir Kızın Evlilik Hazırlığı Yapması

Rüyada bekâr bir genç kızın evlilik hazırlığı yaptığını görmesi, onun sevdiği ya da çok seveceği biriyle izdivacına delalettir. Eğer bu genç kız evlilik yaşına gelmemiş biriyse, o zaman da bu rüya onun eğitim-öğrenim hayatının muvaffakiyet ile geçeceğine, başarılar elde edeceğine işarettir.

Üniversiteye hazırlanan biri için, istediği üniversiteyi ya da bölümü kazanmaya, derslerinde bir sorun yaşamadan okulunu tamamlayacağına alamettir.

Rüyada Sevgiliyle Evlilik Hazırlığı Yapmak

Rüyada sevgili ile evlilik hazırlığı yapmak eğer rüyayı gören kişinin hayatında biri varsa, onunla problemlerini halledeceğine ve aralarındaki diyaloğun daha sağlıklı hale geleceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişi sevgilisi ile ciddi bir yolda ilerlemeyi düşünüyorsa, o kişiyle bir yuva kuracaktır. Bu yolda bir karar alacak, yüzük takılacak ya da aileler bir araya gelecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Zehra kòleoglu

50 yasimdayin bir ay once tanistigim adamka birbirimizi cok sevdik evlilik yolunda ciddi planlar yapiyorduk ,iki gun evel sacma sapan bir tartismayla bana arkasini dòndù cok uzgunum..bu gece ruyamda kim oldugunu bilmedigim biriyle evlilik hazirligi yapiyorum en fakat biraz zor hazirlaniyirum fakat telasli bir hazirlik yinede evleniyorum diye seviniyorum ..lùtfen yorumlarmisiniz hayirli bir ruyadir insallah.(sevdigim adami cok òzlùyorum o donermi acaba)

Zehra kòleoglu

Iki gun oldu sevdigim adam sacma bir nedenden dolayi beni terketti cok uzgunum..(rutamda hic tanimadigim bir adamla eklilik hazirligi yapiyorum telaşli bir sekilde ..yorumlarsaniz cok sevinicem tsk ederim

Elif

Yengem rüyasında beni evlilik hazırlığı yapacağımı görmüş. Bana daha önceden çalışıp da çeyiz parası biriktiremediğim için söylenmiş. Bu rüyanın anlamı nedir?

Esma Söylemez

Rüyamda sevgilimle yüzük takma kararı almışız fakat yüzük görmedim. Fotoğrafçıya gitmişiz. Benim üzerimde şık lila bir abiye var. Sevgilimin üzerinde deniz mavisi bir ceket var. O esnada biz fotoğrafçıyı beklerken dayanamayıp sevişiyoruz. Daha sonra onun gömlek yavru ağzı renginde ama ceket yine aynısı oluyor. Benim elbise ise beyaz şık bir gömlek ve siyah mini bir etek oluyor. Ardından çok güzel pozlar veriyoruz. Sonrasını hatırlayamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Damla

Rüyamda erkek arkadaşımla evlilik hazırlıkları içindeydik ama her şeyle annem ilgileniyordu. Bana haber vermeden davetiye bastırmış. Gelinlik ve kına elbisesi bulmuş. Ben kıyafetlerin hiç birini beğenmiyorum ve kınam bir gün sonra olacak. Elbise bakmaya vaktim yok. Kına gecesi için salon bile tutulmamış ve kapı önünde yapılacakmış. Ben ağlıyorum. Erkek arkadaşıma durumu anlatıyorum. Sakin sakin konuşuyor. Bundan bir hafta önce de bir kız arkadaşım beni evlenirken rüyasında görmüş. O güzel bir şekilde görmemiş. Rüyamı yorumlar mısınız?