Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta görmek hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Bu rüya sevince ve bol paraya, mülke işarettir. Kısmettir. Ayrıca evli ve çocuk sahibi olmak isteyen bir kadın için bu rüya çocukla müjdeleneceğinin habercisi olup, bekar ve evlenmeyi arzulayan biri için yuva kurmak demektir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yemek

Rüyada haşlanmış yumurta yemek azmin sonunda kazanılacak başarı, gurur ve mutluluktur. Bir şey için uzun zamandır emek veren ve bu emeği sabırla sürdüren kişinin bütün emeklerinin sonucu alma, hasadını toplama vakti gelmiştir.

Rüyada Haşlanmış Yumurtanın Sarısını Yemek

Rüyada haşlanmış bir yumurtanın sarısını yemek kişinin alt soylarına dahi yetecek kadar mal ile yorumlanır. Bu rüya dünya nimetlerinden istediği ölçüde faydalanma gücüne işarettir. Kişi sadece kendisini değil, yakınlarını da refah içinde yaşatabilecek servete sahip olacaktır.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soymak

Rüyada haşlanmış yumurta soymak rüya sahibinin başarılı olmak ya da hedefine ulaşmak için didinip durduğunun, çok mücadele ettiğinin ve bu mücadelelerin karşılığını alacağının işaretidir. Fakat bu karşılığı alana kadar çok yıpranacak ve yorulacaktır. Bu yorgunluğu ve yıpranmayı göze alırsa arzusu gerçekleşecek, eğer pes ederse amacına ulaşamayacaktır. Sabırla ilerlenen bir yolun sonundaki aydınlık olarak yorumlanan bu rüya hayırlıdır.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Dağıtmak

Rüyada haşlanmış yumurta dağıtmak hayır işleri ve zekat olarak tabir edilir. Rüya sahibinin sürekli olan gelirine ve bu gelirin çok fazla olduğuna da işaret olan bu rüya, hayır işlerinde gönülden yer alan bir kimseye delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın