Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyasında güzel bir kadın gören kişinin hayatına huzur, bereket, neşe gelecektir. Kişinin senesi güzel geçecek, bu huzur ve enerjiyle gücü artacak, bu güç de yine hayatına yansıyacaktır. Rüyada çirkin bir kadın görmek ise tam ters şekilde tabir edilir. Rüyasında çirkin bir kadın gören kişinin senesi problemlerle geçer. Bu rüya dertlerin artacağına, işlerin bozulacağına, huzurun kaçacağına işarettir. Rüyada yaşlı bir kadın görmek darlık çekileceğine, genç kadın görmek ona düşmanlık edecek bir kimseye işarettir. Rüyasında genç bir kadının yaşlandığını görmek manevi olarak yüksek mertebeye ve iyi bir kul olmaya delalettir. Bunun tam tersini görmek yani yaşlı bir kadının gençleştiğini görmek ise kişinin zenginleşeceğine yorulur. Fakat bu rüyanın bir diğer yorumu da dini açıdan kuvvetli olmak, ilmini artırmaktır.

Rüyada Güzel Bir Kadınla Konuşmak

Rüyada güzel bir kadınla konuştuğunu, gülüştüğünü ya da şakalaştığını görmek kişi için iyiye alamettir. Bu kişinin hanesine bereket gireceğinin ve işlerin düzeleceğinin habercisidir.

Rüyada Genç Kadın Görmek

Rüyada genç kadın görmek rüya sahibi kadınsa fesat bir kimseye, gizli bir düşmana alamettir. Bu rüyayı gören kişi bir erkekse hiç beklenmedik bir yerden gelecek müjdeli haber olarak tabir edilir. Rüyada görülen genç kadın çıplak ise bu kişinin sonunu getiremeyeceği işlerin peşinden gittiğinin, bir hayal âleminde yaşadığının işaretidir. Çevresindeki insanların ve büyüklerinin tecrübelerinden faydalanmayan, ikazlara karşı kulağını tıkayan ve bildiğini okuyup boş işlere emek harcayan kişiye delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın