Rüyada Güvensizlik Görmek

Güvensizlik günümüzde birçok insanın sosyal hayatta temel sorunu olması itibariyle aslında tam da bu yüzden insanların en çok korktukları şeyleri rüyalarında görmeleri söz konusu olmaktadır. Rüyada güvensizlik görmek herhangi bir rüya öyküsünün içinde gerçekleşebileceği gibi kişi bütün sevdiklerinin ona karşı cephe aldığını düşündüğü zamanlar içerisinde gerçekleşebilir. Bunun dışında rüya tabirleri etrafında düşünülecek olursa rüyada güvensizlik görmek sosyal çevreyi oluşturan meslek ve aile yaşantısında kişinin birçok güçlükle karşılaşacağına dalalettir.

Bunların yanı sıra sağlık açısından kimi sorunların baş göstereceği şeklinde de tabir edilebilen rüyada güvensizlik görmek rüyayı gören kişinin psikolojik yönden de uzun bir süre için kendini toparlayamayacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Birine Güvenmek

Yukarıda bahsedilenlerin aksi yönde tabiri yapılabilecek rüyada birine güvenmek özellikle sorunlu zamanların sonuna gelindiği konusunda bir işaret teşkil eder. Diğer taraftan her nasıl gerçek hayatta birine güvendiğinizde onunla dünya evine girme düşüncesine kapılıyorsanız aynı şekilde rüyada birine güvenerek de hayırlı bir kısmetle ödüllendirileceğinizi düşünmeniz doğal olacaktır.

Rüyada Aldatılmak

Rüyada güvensizliğin eş ya da bir dost tarafından yaşatılması durumunda özellikle alınan kararların ya da yeni başlanmış bir işin hüsran ile sonuçlanacağı öngörülebilir. Ancak yeniden toparlanmanın da fazla uzun sürmeyeceği konusunda da rüya tabircileri ortak fikirler beyan etmişlerdir. Hastalıkların şifasının olduğu, işlerin düzeldiği ve sosyal ilişkilerin yeniden eskisi gibi olacağı konusunda görülen rüyaların bu noktada dayanak noktası olması kaçınılmazdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın