Rüyada Gusul Abdesti Almak

Rüya sahibi ferah bir döneme girecek ve rahatlayacaktır. Rüyada gusül abdesti almak rüya sahibin dertlerinin sona ereceğini de gösterir. Abdest alınan su temiz ise hastalıklarınızdan kurtulacak ve kısa sür içinde çok güzel bir hayat içinde olacaksınız. Dünya işleri ile birlikte manevi hayata da dikkat eden rüya sahibini iyi haberler bekliyor. Su kirli ise o zaman rüya sahibinin başına kötü bir felaket gelir. Borç altına gireceği gibi hayatı da olumsuz gider. Kirli su ile abdest alan kişi helal yoldan para kazanmaz ve karanlık işlere de karışır.

Rüyada Namaz Kılmak için Gusul Abdesti Almak

Rüya sahibi ahiret içinde çalışan biridir. Çevresi takdir ediyor ve helal yoldan para kazanıyordur. Abdest alıp namaza oturduğunu görmek ise iş hayatınızda da terfi anlamına gelir. Aile içinde huzurunuz çoktur ve aileniz size düşkündür. Zengin olur ve ferah bir yaşam sürersiniz. Bekar kişiler bu rüyayı görürse karşılarına hayırlı kısmet çıkacaktır.

Rüyada Buz gibi Suyla Gusul Abdesti Almak

Soğuk su ile abdest almak hastalık habercisidir. Rüya sahibi büyük tehlikeler atlatır ve keder içine de düşebilir. İş yaşamında bazı aksilikler yaşayacağı gibi işini de değiştirebilir. Aile içinde huzursuzluklar olabilir ve dirlikleri bozulabilir. Sıcak su ile abdest almak ise günahlardan arınacağınızı gösterir. Akrabalarınızdan da iyilik görecek ve sürpriz gelişmelere tanık olacaksınız.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın