Rüyada Gül Almak

Gül görmek hayırlı haberlerin alınacağını gösterir. Rüyada gül almak uzakta olan sevdiğinizden haber alacağınızı da gösterir. Güzel ahlaklı bir kadın ile tanışabilirsiniz. Rüyayı gören bayan ise ağır başlı bir adam ile evleneceğine işarettir. Tomurcuk bir gül aldıysanız bekarlar için evliliktir. Rüya sahibi iş yaşamında da başarılı olur ve hep takdir toplar.

Rüyada Gül Topladığını Görmek

Gül toplamak rüya sahibi için çok güzel bir hayatın kendisini beklediğini gösterir. Esenlik, sağlık ve huzur dolu yaşam içinde olacak ve ailesiyle de mutlu şekilde yaşayacaktır. Kişinin hayatında rızık ve bereket eksik olmayacak ve uzun bir ömür yaşayacaktır. Gül toplamak bir bakıma rızık toplamak anlamına gelir.

Rüyada Güzel Kokulu Güller Almak

Hayırlı bir gönül işine girişecek ve nikah ile sonuçlanacaktır. Müjdeli bir haber alabilirsiniz ya da güzel bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Sıkıntılarınız sona erecek ve günleriniz neşe içinde geçecektir. İyi bir gelire, kısmete hayırlı evliliğe işaret eder. Sağlık sorunlarınız varsa şifa bulacaksınız.

Rüyada Solmuş Gül Almak

Bu rüya iyi olmayıp ayrılık anlamına gelir. Sevdiğiniz kişi sizi aldatabilir ya da soğuk davranabilir. Solmuş güller, gönül bağı bulunduğunuz kişi ile yollarınızı ayıracağınızı da gösterir. Evli olanlar ise boşanabilir ya da bir dönem huzursuzluk yaşayabilir. Mutsuz olacak v çevrenizden de bir dönem kaçacak ve kendi iç dünyanızda yaşayacağınızı işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!