Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada beyaz ve yakası kolalı gömlek giymek iş hayatında ki başarıya işarettir. Eğer kişi çalışıyorsa iyi bir terfi alacaktır. Eğer kişi esnafsa kısmeti açılacak ve kazancı bol olacaktır. Rüyada gömlek giymek aynı zamanda dini olarak inancın kuvvetleneceğine işarettir. Beyaz ve geniş gömlek rüyada işlerin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada Yırtık Gömlek Giymek

Rüyada yırtık gömlek görülmesi kötüye işarettir. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına ve aile hayatındaki huzurunun sona ereceğine işarettir. Kişinin çaresi tarafından namusu hakkında çıkacak dedikodulardan rahatsız olacağı anlamına gelir. Tersi olacak şekilde rüyada yamalı gömlek görülmesi bozulan işlerin kısa bir sürede toparlanacağına işarettir.

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyasında gömlek ütüleyen kişi hayatında yaşadığı zorluklardan kendi çabası ile kurtulacak demektir. Ütüsü yapılmış ve kolalanmış gömlek görmek kişinin hayatında yaralan ve kişinin işlerini bozmaya çalışan kişilerden kurtulacağına işarettir.

Rüyada İpek Gömlek Giymek

İpek gömlek sağlık anlamına gelir. Ayrıca aileye iş hayatında saygınlığa işarettir. Dini olarak Allah yolunda olmak ve helal kazanmak anlamına gelir. Rüyada ipek gömlek giyen kişinin evine değerli eşyalar girecek demektir.

Rüyada Dar Gömlek Giymek

Dar gömlek rahat bir geçimden sonra sıkıntıların yaşanacağına işarettir. İş hayatında yaşanacak olan kayıplar geçim sıkıntısını da beraberinde getirecektir. Rüyada geniş gömlek giyilmesi ise tam tersine yorumlanır. Rüyada gömleğin düğmesinin açılarak rahatlatılması, sıkıntılı günlerden sonra rahat bir yaşamın geleceğinin işaretidir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!