Rüyada Göç Etmek

Rüyayı gören kişinin uzun süren bir hastalık geçireceğini gösterir. Bir başka yorumda kişinin iş hayatında yapacağı yanlışlar ve alacağı hatalı kararlardan dolayı şok sıkıntı yaşayacağına işarettir. Rüyada göç etmek kişinin iyi durumdan kötü bir duruma geçeceğinin işaretidir.

Rüyada Hicret Etmek

Göç etmenin görülmesinin aksine hayır olarak yorumlanır. Riya sahibinin yakın bir zaman sonra bulunduğu şehirden ya da ülkeden ayrılacağına başka bir yerde yeni bir hayat kuracağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Kişi bu sayede geçmişte yaşadığı tüm sıkıntıları unutur.

Rüyada Yer Değiştirmek

Rüyada yer değiştirdiğini gören kişi çok güzel gelişmeler yaşayacaktır. Yapacağı tüm işlerde başarılı olacak ve bu sebepten dolayı çok kazanacaktır.

Rüyada Gitmek

Rüyada kendisini bir yere giderken gören kişi hayırlı işler yapacak ve bu işlerinden çok kazanacaktır. Rüyanın bir başka yanmada kişinin yaşamı boyunca helal ve kazançlı işler yapacağına işarettir. Bazı durumlarda rüyada gidilen yerin kötü olması durumunda kişinin kötü olaylarla karşılaşacağına işlerinin bozulacağına işarettir.

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek kişinin hayatında yaptığı bazı hatalardan ders alacağına ve bu hataları bir daha tekrarlamayarak başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Dershaneye Gitmek

Rüyada kendisini dershaneye giderken gören kişi hayatındaki bütün sorunları çözecek büyük ve müjdeli haber alacak demektir. Ayrıca kişinin öğrendiği yeni şeylerden dolayı çok kazançlı bir iş fırsatı yakalayacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın