Rüyada Giyinmek

Rüyada giyinmek, kişinin mevcut durumuna, toplumsal rolüne, iş ve özel yaşamına ait işaretlere yorumlanır. Bu rüya bazen kişinin evlilik hayatı ile ilgili gelişmelerin bazen de iş tecrübelerindeki iyileşme veya kötüleşmelerin bir yansımasıdır. Rüyada görülen kıyafetin türüne, rengine, giyiliş şekline, ne durumda olduğuna göre değişik pek çok yorum alan bir konudur.

Rüyada giyinmek genel birkaç ayrım ile ifade etmek gerekir ise önce giysinin rengi ile tanımlanmalıdır. Rüyada beyaz elbise giymek; gurur duyulacak işler yapmaya, alaca renkler giyinmek; neşeye, bir düğün derneğe davete, siyah elbise giyinmek; izzet ve yüksek mevkilere bazen de yasa, yeşil elbise giyinmek; devlet görevine, şehitliğe, kadir bilinirliğe, isteğinin olacağına tabir edilir.

Rüyada Gösterişli Giysiler Giymek

Rüyada giyildiği görülen elbisenin şık, gösterişli ve özel bir kıyafet olması olağanüstü bir duruma tekabül eder. İpekli bir elbise içinde kendini görmek; bir vesile ile değerinizin ve büyüklüğünüzün artacağına, altından bir elbise düşmanınıza üstün gelmeye veya çok değerli bir mülk edinmeye, mücevherler ve değerli malzemeler ile işli bir elbise giyindiğini görmek ise lider konumunda olacağınız bir statüye geleceğinize işaret sayılır.

Rüyada Kötü Giyinmek

Rüyada güzel bir şey giydiğini görmek hayra yorumlanır fakat rüyanızda giydiğiniz kıyafetin kötü, yırtık, eski olduğunu görmek; gıybet ve fitneye maruz kalındığına işaret eder.

Rüyada Açık Giyinmek

Rüyada elbisenizin üsturupsuz, fazla açık olması yüreğinin ferahlığına, temiz düşünceler ile anıldığına, kalbinin açıklığına yorumlanır. Rüyasında giyiminin çok açık olduğu için utandığını gören kişi pişmanlıkları için tövbe eder.

Rüyada Kostüm Giyinmek

Rüyasında bir kostüm içerisinde olduğunu görmek; istemediği halde bir konumda varlığını sürdürmek, zorla yapılan bir mesleğe yorumlanır. Bazen de bu rüya eğlenceli, sosyal bir etkinlik olarak tanımlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın