Rüyada Gemiyle Yolculuk Görmek

Rüyada gemiyle yolculuk görmek, rüyayı gören kişinin artık hayallerinin peşinden giymek için çabalayacağına bundan dolayı da pişman olmayacağına delalet eder. Rüya sahibi genç bir kimse ise oldukça ideal bir meslek seçimi yapacağına, renkli ve oldukça güzel bir meslek olup onu mutlu edeceğine delalet eder. Rüyada gemiyle yolculuk gören kişi evli bir bayan ise eş ile arasının soğumasına ya da hasretlik çekileceğine delalet eder.

Büyük bir gemi ile yolculuk yaptığını görmek büyük bir atılım yapılacağına ve başarı elde etmeye delalet ederken, eski ayda pis bir gemide yolculuk ise iş hayatında yaşanacak olan sorunlara ve sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Temiz ve Büyük Bir Gemi ile Yolculuk Ettiğini Görmek

Rüya temiz ve büyük bir gemi ile yolculuk ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel başarılar elde edeceğine, büyük atılımlar yaparak başkalarının kıskanacağı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin son derece başarılı olmasına ama bunu yanında zorluklar ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Gemi Yolculuğu Yapan Kişileri Görmek

Rüyada gemi yolculuğu yapan kişileri görmek, rüyayı gören kişinin hayallerine ve hedeflerine ulaşmak için adım atmadığına sürekli plan yapmanın dışının da bir faaliyette bulunmadığı için her daim başarı elde edenlere baka kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin başkalarının hayatına imrenirken aynı zamanda hiçbir şey yapmadan durduğuna yorumlanıyor.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ersin sarıhan

Rüyamda gemi ile yolculuk yapıyordum daha sonra o gemi bır kanaldan karaya çıkıp karada gıdıyordu

Ogün

Rüyada fırtınalı denizde kaptanla beraber gemideydim. Yanımızda tanımadığım başka kişiler de vardı. Gemi eski gemilerdendi. Sadece pusula vardı ve kaptanla beraber yol hesabı yapıyorduk. Kaptanı da tanımıyorum. Yorumlar mısınız?