Rüyada Felç Olmak

Rüyada felç olmak kötü bir rüya değildir. Aksine hayra alamettir. Rüyasında felç olduğunu gören kişinin hayatı büyük koşturmalara ve güzel yorgunluklara gebedir. Çok daha fazla çalışacak, sürekli meşgul olacağı işlere sahip olacaktır.
Rüya felç olduğunu görmek bazı sıkıntılar yüzünden gücü tükenen, umutsuzluğa kapılan ya da pes etmek üzere olan kişinin, yeniden güç toplamasına işarettir. Artık emeklerinin karşılığını alacak, girdiği işlerden başarı ile çıkacak ve yaptığı ticaretten kâr elde edecektir. Bu rüya, rüya sahibinin neşeyle ve sevinçle geçireceği günlere delalettir.

Rüyada Bacağı Felç Olmak

Rüyada bacağı felç olan kişi için bu rüya hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı aksilikler ve şanssızlıklar olacaktır. Elini attığı işlerde hayırlı neticeler alamayacak ve parasının bereketi azalacaktır.

Rüyada Kolu Felç Olmak

Rüyada kolunun felç olduğunu gören kişi için bu rüya maddi problemlere delalettir. Öyle bir maddi sıkıntı ile boğuşacaktır ki, bu durumdan kurtulmak için gece gündüz çareler arayacak ve aklı başka hiçbir şeyle meşgul olamayacak hale gelecektir.

Rüyada Yüz Felci Olmak

Rüyasında yüz felci olduğunu gören kişi için bu rüya kötülüklerden korunma manasına gelir. Rüya sahibi etrafındaki art niyetli insanların şerlerinden uzak kalacak, o kötülükler ona bulaşmayacaktır. Gıybet edenlerin sözlerine muhatap olmayacak ve hakkı yenmeyecektir.

Rüyada Başkasının Felç Olduğunu Görmek

Rüyasında bir başkasının felç olduğunu görmek, görülen kişi için hayırlıdır. Kimin felç olduğu görüldüyse, o kişi için yaşanacak büyük mutluluklar ve başarılar vardır. O kişinin müjdeli bir haberi gelecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!