Rüyada Fare Yemek

Ciddi bir iş ortamında çalışan kimsenin bu rüyayı görmesi, mesleki açıdan rakip olarak görülen kimseleri elemine etmesi anlamına gelir. Rüyada fare yemek rüya sahibinin karşısına sorun olarak çıkan durumları başarıyla sonlandıracağına delalettir.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak birbirinden çok farklı yorumlara sahiptir. Bu yorumları incelerken, unutmayın ki bir rüya asla tek bir olay ya da varlık üzerinden yorumlanmamalı, rüyanın hatırlanan tüm ayrıntıları ele alınmalıdır. Bu bilginin ışığında, böyle bir rüya, karşı cinsteki birinden faydalanmak amacıyla yalan söylemeye ve günah işlemeye delalet olduğu gibi bazı rüya yorumcularının kanaatine göre sizi zor durumda bırakmak isteyen kimseleri alt etmeye de rivayet eder. Başka bir yorum da rüya sahibinin çevresindeki gereksiz, kalitesiz insanlardan uzaklaşacağı ve hayatını her açıdan daha iyi bir hale getireceğidir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyasında fare öldüren kimsenin tabiri caizse düşmanlarını elemine ederek düzenli bir hayata adım atmaya işarettir.

Rüyada Fare Görmek

Bir kimsenin rüyasında fare görmesi, parasal konularda zorlanma yaşanacağına işaret olarak kabul edilir. Fare eğer ferah bir rüyada görüldüyse hastalıkların son bulacağına, kasvetli bir rüyada görüldüyse hastalıklara delalettir. Çok sayıda fare görülmesi ise eve girecek nimetin bereketli olacağını müjdeler.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Böyle bir rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanlara karşı çok dikkatli olması gerekebilir. Çünkü rüyada ölü fare görmek kendini gizleyen gaddar ve inatçı bir kimseyi işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın