Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görülmesi genellikle kötüye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin başına birtakım kötü olaylar geleceği ve son derece zor günler geçireceği söylenir. Rüyada açık mezar görmek uğursuzluğa işarettir. Rüya sahibi kişinin iş hayatında başarısız olacağı ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Açık Mezara Girmek

Kendi rüyasında açık bir mezara gördüğünü gören kişinin yakın dostu olarak gördüğü kişilerden kötülük göreceği işaret edilir. Bu sebeple sürekli olarak kişi kendi rüyasında açık mezara girdiğini görmeye başlar. Ayrıca bu rüya mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı kişiler arasında birtakım gizli kötü kişiler olduğunu da simgeler.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açtığını gören kişiler, bir kişinin aracılığı sayesinde yeni bir iş sahibi olacaktır. Mezarı açan kişi eğer bir başkası ise o kişiye akıl danışılacağı ve aydınlanacağı ifade edilir.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyada boş mezar görülmesi kişinin kendi düşünceleri şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayır getirmeyecek planlar ve düşünceler içerisinde olduğu, günü birlik yaşadığı ve geleceğinin karanlık olduğunu rivayet edilir. Ayrıca kişinin hayattan artık çok fazla zevk almadığı ve günlerini verimsiz geçirdiği şeklinde de bu rüya yorumlanmaktadır.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyasında boş bir mezar taşı gören kişinin yaptığı işlerde hatalı olacağı ve bu sebeplerden dolayı zarar edeceği söylenir. Rüya gören kişinin büyük bir heyecan ile girdiği işlerde başarısız olacağı anlamına da gelmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!