Skip to Content

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçmek kişinin bu günlerde karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendiremeyeceğine, başına gelecek bir hayrı terk etmesine, birinden beklediğiniz bir faydanın ya da iyiliğin olmayacağına, aile bireyleri arasında bir takım kavgalar ve tartışmalar çıkacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin normal hayatında sıkıntı ve zorlu bir dönemden geçeceğine, bu nedenle üzüleceğine, canının sıkılacağına tabir edilir. Rüyada üzerinde gelinlik olduğu halde nikâhtan kaçtığını görmek ise kişinin iş hayatında önemli fırsatlarla karşılaşacağına ve bu fırsatları iyi bir şekilde kullanamayacağına yorulur.

Rüyada Evleneceği Adamı Görmek

Rüyada evleneceği adamı görmek bekar kimseler için hayırlı biri ile tanışmaya ve bu kişi ile hayalindeki evliliği yapacağına, mutlu, neşe dolu bir yuva kuracağına tabir edilir. Rüyada tanımadığı biri ile bulunan ve bu kişi ile evlilik yaptığını gören kişi gerçek hayatta ruh eşi ile karşılaşır ve bu kişi ile dünya evine girer. Bu rüya genel olarak hayra ve güzelliklere yorulur. Kişinin hayatında oluşacak mutluluklara ve olumlu değişimlere alamet eder.

Rüyada Evlilik Teklifini Kabul Etmek

Rüyada evlilik teklifini kabul etmek tam gönlünüzdeki gibi biri tanışacağınıza ve bu kişi ile hayatınızı birleştireceğinize tabir edilir. Ayrıca rüyada size evlilik teklif eden kişiden hayırlı bir haber geleceğine, platonik aşk yaşanlar için ise bu rüya bu kişi ile yakın zamanda yuva kuracağına işaret eder.