Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçmek kişinin bu günlerde karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendiremeyeceğine, başına gelecek bir hayrı terk etmesine, birinden beklediğiniz bir faydanın ya da iyiliğin olmayacağına, aile bireyleri arasında bir takım kavgalar ve tartışmalar çıkacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin normal hayatında sıkıntı ve zorlu bir dönemden geçeceğine, bu nedenle üzüleceğine, canının sıkılacağına tabir edilir. Rüyada üzerinde gelinlik olduğu halde nikâhtan kaçtığını görmek ise kişinin iş hayatında önemli fırsatlarla karşılaşacağına ve bu fırsatları iyi bir şekilde kullanamayacağına yorulur.

Rüyada Evleneceği Adamı Görmek

Rüyada evleneceği adamı görmek bekar kimseler için hayırlı biri ile tanışmaya ve bu kişi ile hayalindeki evliliği yapacağına, mutlu, neşe dolu bir yuva kuracağına tabir edilir. Rüyada tanımadığı biri ile bulunan ve bu kişi ile evlilik yaptığını gören kişi gerçek hayatta ruh eşi ile karşılaşır ve bu kişi ile dünya evine girer. Bu rüya genel olarak hayra ve güzelliklere yorulur. Kişinin hayatında oluşacak mutluluklara ve olumlu değişimlere alamet eder.

Rüyada Evlilik Teklifini Kabul Etmek

Rüyada evlilik teklifini kabul etmek tam gönlünüzdeki gibi biri tanışacağınıza ve bu kişi ile hayatınızı birleştireceğinize tabir edilir. Ayrıca rüyada size evlilik teklif eden kişiden hayırlı bir haber geleceğine, platonik aşk yaşanlar için ise bu rüya bu kişi ile yakın zamanda yuva kuracağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Buket

Gerçek hayatta evliyim.Rüyamda ise eşimden ayrı kendi ailemin evinde görüyorum kendimi ve rahmetli olan teyzem gibi bir insan bana birini öneriyor bununla evlen diyor.Ben kabul ediyorum adamın maddi durumu cok iyi fakat yaşı benden büyük.Sonradan yapamayacağımı anlayıp vazgeçiyorum nikaha 1 gün kala.

Vildan Azra Aydemir

Tam evleniyodum her şey hazırlanmıştı ama bana çok yakın biri gibiydi yüzünü görmedim 3 tane amcası vardı evlendigim kişinin çocuktu bunlar ve zengindi evlendiğim böyle saray gibi bı yerde düğün yapıyorduk gelinliğim turuncu saten di dantelliydi pasta da turuncuydu daha masaya oturmamistik bana birşeyler dedi evlencegim şahsiyet sonra ben tamam diyip düğün iptal dedim herkes tamam dedi evlerimize dağıldık sonra da uyandım