Rüyada Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin yıkıldığını görmek hiçbir zaman iyiye yorulmaz ve en kötü rüyalar arasındadır. Bu rüya o evde yaşanacak hastalıklara, musibetlere ve sıkıntılara işaret eder. Kişinin oldukça olumsuz zamanlar geçireceğine, kendisini stres altında hissedeceğine, yasa bürüneceğine, büyük kayıplar yaşayacağına delalet eder. Kişinin hayatının kâbusa döneceğine ve engellerin, problemlerin peşini bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada başkasının evinin yıkıldığını görmek o hanede yaşanacak sıkıntılı ve acı dolu günlere işaret eder. O hanenin üzerinde kara bulutların ve belaların dolaştığına, her sorunun arkasından yenisinin geleceğine, zor geçecek zamanlara, endişe dolu zamanlara, ölüme, aksiliklere delalet eder.

Rüyada Ev Çöktüğünü Görmek

Rüyada ev çöktüğünü görmek kişinin aile bireylerindeki büyüğünü temsil eder. BU rüya hiçbir zaman iyiye yorulmaz ve bu kişinin oldukça sıkıntılı günler geçireceğine, hastalıklarla boğuşacağına, dertten bir türlü kutulamayacağına ve rahat bir nefes alamayacağına, uğursuzluğun peşinde olacağı, her işinin ters düz olduğu zamanlara delalet eder.

Rüyada Duvar Yıkıldığını Görmek

Rüyada duvar yıkıldığını görmek uğursuzluğu simgeler ve aile bireyleri arasında baş gösterecek tartışmalara, problemlere, tatsızlıklara yorulur. Ayrıca fikir ayrılıklarına , kötü bir haber almaya ve üzülmeye, dert ve keder dolu olmaya, yıkıma, maddi zorluklar yaşamaya, borçlanmaya ve hastalığa tutulmaya, sağlığın gün geçtikçe bozulmasına ve zorlu geçecek günlere delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın