Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatındaki bazı sıkıntılara işaret etmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında bazı zararlara uğrayacağına, maddi konuda çok büyük kayıplar yaşayacağına bu sebeple de sıkıntılı günler geçireceğine rivayet edilir. Rüyada evlendiğini görmek, aynı zamanda rüya sahibinin kendisini belirli alanlarda çok geliştireceğine, bu gelişimler sonucunda da başarılı işlere imza atacağına alamet edilir.

Rüyada Evlendiğini Gören Kadın

Rüyada evlendiğini gören kimse eğer bir kadın ise ya da evlendiğini gördüğü kimse kadın ise, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, çalışma hayatında üstün başarılar sergileyeceğine, makamının mevkisinin artacağına, hayırlı işler ile haşır neşir olacağına rivayet edilir.

Rüyada Evlendiğini Görmek ve Ağlamak

Rüyada evlendiğini görmek ve ağlamak, rüyayı gören kişinin yaptığı bazı işlerin olumsuz sonuçlar getireceğine, rüya sahibinin çok üzüntülü günler geçireceğine fakat rüya sahibi gerekli sabrı ve çabayı gösterir ise bu sıkıntılı günlerin sona ereceğine ve rüya sahibinin eski huzuruna ve mutluluğuna geri kavuşacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Evlenmek ve Mutsuz Olmak

Rüyada evlenmek ve mutsuz olmak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında ve hanesinde ciddi sıkıntılar yaşayacağına, üzüntülü bir döneme gireceğine, büyük zararlar ile karşılaşacağına, eğer sabır gösterir ve isyan etmeden düzenli olarak bu zor durumları atlatmak için çabalar ise bu sıkıntılı günleri geride bırakacağına, hanesine huzur geleceğine ve çalışma hayatındaki sıkıntılarında sona ereceğine rivayet edilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın