Skip to Content

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, rüyayı gören kişinin şuan hayatında bulunan kimsenin sadakatinden şüphe duyacağına, kafasını bu tarz şeylere takıp sürekli araştırma yapacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin şüphelerinde haklı olacağı ve bazı yalanları gün yüzüne çıkaracağı rivayet edilmektedir. Bu sebeple de ilişkisinde ya da evliliğinde ciddi problemlerle uğraşacağı alamet edilir. Tüm bu durumları atlatabilmek için rüya sahibinin ailesi ve arkadaşları ile sıkıntılarını paylaşacağı ve sinirli dönemlerini biraz hasar ile atlatacağı rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Kavga Edip Barışmak

Rüyada eski sevgili ile kavga edip barışmak, rüyayı gören kişinin eski ilişkisindeki yanlışları düşünerek yeniden bir yola girmek için çabalayacağına, düzenini yeniden kurmak için uğraşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin karşısına bazı yalancı ve düzenbaz kişilerin çıkacağına ve bu kişilerin rüyayı gören kimsenin duygusallığından faydalanmaya çalışacağına rivayet edilmektedir. Bu rüya rüyayı gören kişiye bir uyarı manası taşımaktadır. Rüya sahibinin hayatına aldığı kimseleri çok iyi tanımadan sırlarını açmamaları gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgili İle Kavga Etmek ve Ayrılmak

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek ve ayrılmak, rüyayı gören kimsenin hayatında bulun kimseler ile bağını keseceğine, iş yerinde değişiklikler yapacağına, bu kararlarını uygularken çok kararlı olacağına, yeni insanlar ve yeni ortamlar keşfedeceğine, hayatını istediği düzene sokacağına, boşanmaya, haneden ayrılıp yalnız başına yaşamaya başlamaya işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgili İle Kavga Etmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta yaşadığı ayrılığı henüz atlatamadığının, bu sebeple de bilinçaltının çok yoğun şekilde bu ayrılık ile sarsıldığının işaretçisi olan bir rüyadır.