Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek hayra yorulmaz. Kişinin sosyal hayatında ve iş hayatında yaşadığı sıkıntılar sebebiyle büyük zararlarla sonuçlanacak işlere girişeceğine, yapılacak hatalara, bu sebeple yaşayacağı hüzne ve içsel çatışmaya, mutsuzluğa, psikolojik yıpranmaya işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada eve hırsız girdiğini görmek kişinin sabretmesi gereken zorlu günlerin yakınlığına delalet eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Sanmak

Rüyada eve hırsız girdiğini sanmak rüya sahibini bekleyen sıkıntılı günlere işaret eder. Yapılan yanlış yatırımların getireceği olumsuz sonuçlarıyla yüzleşeceğine, bu olumsuz durumların bir süre devam edeceğine, alınacak borçlara, artacak giderlere ve mutsuz günlere delalet eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Duymak

Rüyada eve hırsız girdiğini duymak olumsuz durumlara, kişinin bu durumların üstesinden gelemeyeceğine, işlerin her geçen gün bir çıkmaza dönüşeceğine, durumu düzeltmek için yapılan her girişimin sonuçsuz kalacağına, bunların sonucunda kişinin sağlık durumda bozulmalar olacağına, rüya sahibinin yardım alacağı kimsesi olmayacağına işaret eder.
Rüyada Komşusunun Evine Hırsız Girdiğini Duymak
Rüyada komşusunun evine hırsız girdiğini duymak rüya sahibinin hayatındaki olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine, daha büyük bir hal alacağına, iş hayatındaki girişimlerin sonuçsuz kalacağına ancak kişinin sabretmesi durumunda her şeyin eski haline döneceğine delalet eder.

Rüyada Akrabanın Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada akrabanın evine hırsız girdiğini görmek kişinin yaşadığı zor günlerin üstesinden gelmesine yardım edecek akrabalarının olacağına, onların müdahalesi ile kişinin bir nebze rahatlayacağına, sağlık durumunun düzeleceğine, mutlu günler için atacağı tohumlara delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Abdullah ŞENER

Merhaba adım Abdullah ŞENER ben bundan önce otirduğumuz evi görüyorum rüyamda o evde oturuyormuşuz fakat eve girmeden kapının açık oldiğurüyorum yanımda bir kişi daha bar ama yüzünü görmüyorum fakat tanıdık olduğunu hissediyorum birlikte eve giriyoruz etrafa bakınırken bir anda akşam oluyor ben anneme söylemişim eve hırsız girdiğini fakat babama nasıl söyleyeceğimizi düşünüyoruz ( bu arada babam da vefat etti)

İsmail Kepiç

Slm rüyamda eve hırsız girdi ve yakalayamadım bunun ne anlama geldiğini bana bildirimisiniz saygılarımla.