Rüyada Döviz Görmek

Rüyada döviz görmek, rüya sahibinin işinden kazanmış olduğu parayı biriktirerek yeni bir iş kurmak için harcayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kuracağı yeni işte kazancının bol ve bereketli olacağına, herkesin hayran kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin parasını ve eline geçecek olan malını da bu iş için harcayacağına da yorumlanır. Bazı alimlere göre rüyada döviz görmek kötü gün için para biriktiren kişiye delalet eder. Böylelikle sıkıntılı zamanlarda kolaylıkla sıyrılarak, böyle dönemleri rahat atlatabilmeye yorumlanıyor.

Rüyada Döviz Bozdurduğunu Görmek

Rüyada döviz bozdurduğunu görmek ise rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı yanlış bir hamle sonucunda kısa süreli de olsa bir sıkıntı yaşayacağına ve bir süre para sıkıntısı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Döviz Saydığını Görmek

Rüyada döviz saydığını görmek farklı yorumlanıyor. Madeni olan döviz saydığını görmek rüyayı gören kişinin kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına, işlerinin bozulacağına, mutsuz olacağına ve huzurunun kaçacağına yorumlanır. Kağıt olan döviz saymak ise madeni paranın tam tersi olup bolluk, berekette, mutluluğa ve sevince delalet eder.

Rüyada Döviz Bulduğunu Görmek

Rüyada döviz bulduğunu görmek ise yakın zamanda sıkıntılardan kurtulmaya, gelirin artmasına, üzüntülerden kurtulmaya ve başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Döviz Bürosu Görmek

Rüyada döviz bürosu görmek ise rüyayı gören kişinin iş hayatında oluşan maddi zararın giderilmesine ve işi bilen kişi ya da kişilerden destek alınması şeklide yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın