Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak kişinin hayatında büyük hedefler ve amaçlar edindiğine, menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğine, hedeflerine ulaşmak için belirlediği basamaklar olduğuna ve adım adım ilerlediğine, sonunda çok başarılı olacağına, zamanını boşa geçirmeyen ve kendini geliştirmek için çabalayan biri olduğuna da yorulur.

Rüyada Eski Ev Satın Almak

Rüyada eski ev satın almak iyiye yorulmaz ve rüyayı gören kişinin büyük beklentilerinin karşılıksız olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, mutsuz olacağına ancak bu durumun strese ve sonrasında hastalığa dönüşeceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya çalışma hayatında geçirilecek kötü bir sürece ve birçok problemin aynı anda karşısına çıkacağına, zor günlere işaret eder.

Rüyada Ev Alıp Satmak

Rüyada ev alıp satmak kişinin aile hayatında ve sosyal hayatındaki sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin aile bireyleri ile bazı konularda anlaşamayacağına, ufak tartışmaların çıkacağına, kişinin büyük üzüntüler yaşayacağına, uzun sürecek mutsuz bir sürece yorulur.

Rüyada Ev Eşyaları Satmak

Rüyada ev eşyaları satmak kişinin iş hayatındaki problemlere işaret eder. Kişinin zor günler geçireceğine, işine doğru dürüst adapte olamayacağına, rakiplerinin bu durumdan faydalanarak rüya sahibine üstün geleceğine, kişinin rahata erdiğini düşündüğü zamanlarda bile maddi sıkıntılar yaşayacağına ve işin içinden çıkamayacağına, borçlanacağına, parasal sorunlardan kurtulamayacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin stres ve endişe dolu günler geçireceğine ve bu durumun kendisini büyük bir hastalığın pençesine alacağına, bir süre eski sağlığına kavuşmak için çaba sarf edeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın