Rüyada Etek Almak

Rüyada etek almak farklı yorumlara sahiptir. Bir kadının rüyada etek görmesi yakın zamanda beklediği kısmetin ayağına geleceğine bazılarına göre ise elinden kaçıracağına işaret eder. Bir erkeğin rüyada etek görmesi olumsuz olarak yorumlanır. Bir kadının rüyasında yeni ve güzel bir etek görmesi kişinin hayallerinin erkeği ile evleneceğine ve bir yuva kuracağına, eski etek görmek ise duygusal ilişkilerde olumsuzlukların olacağına, kavgalara ve tartışmalara, ayrılıklara delalet eder. Rüyada lekeli bir etek görmek iftiraya ya da işlediğiniz bir suçun meydana çıkmasına işaret eder. Bir erkeğin eski bir eteği rüyasında görmesi ise, kolay yoldan kazanılacak paraya, hayatında birçok engelin ve sıkıntının belireceğine delalet eder.

Rüyada Etek Satın Almak

Rüyada etek satın almak kişinin bir kısmet bulacağına ve bu kişi ile hayatını birleştireceğine, mutlu bir yuva kuracağına ve hayat boyu güzel günler geçireceğine işaret eder. Rüyada satın alınan eteğin boyunun uzun olması kişinin evliliğinin uzun süreceğine, kısa olması ise kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Etek Dikmek

Rüyada etek dikmek kişinin yakın zamanda tanıştığı biri ile iyi bir iletişimin olacağına, kendisini anlayan, kendisi gibi olan, deyim yerindeyse ruh eşi olacak biri ile karşılaşacağına bu kişi ile yollarını birleştireceğine ve bu kişiden evlat sahibi olacağına, sevinç ve neşe dolu bir aile kuracaklarına delalet eder. Ayrıca bu rüya evli kimseler için eşi ile arasındaki sorunların üstüne gideceğine, çözüm bulacaklarına ve her şeyi tekrar yoluna koyacaklarına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın