Rüyada Ev Aramak

Rüyada ev aramak, kişinin temel ihtiyaçları olan güvenlik ve ait olma içgüdülerinin bilinçaltındaki simgesidir. Rüyada görülen ev kişinin düzen arayışıdır. Korunma ve barınma amacı ile ev aradığını gören kişinin bulunduğu ortamda kendisini rahat ve huzurlu hissetmediği, temelinde özgürlük amacını gerçekleştirme düşüncesi yatan rüyalardandır.

Rüyada ev aramak kişinin yeni başlangıçlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada kendisine ev aradığını gören kişi bekar ise evlenip dünya evine girmek fikrindedir, evli olanlar için ise bu rüya yeni bir mekan değişikliğine, yeni bir şehre taşınmaya veyahut yeni bir işe girmeye ya da mevcut işinde ortaya çıkacak yeni atılımlara da tabir edilir.

Rüyada Kiralık Ev Aramak

Rüya gören kişinin imkanları dahilinde mütevazı bir hayat kurma isteğine yorulur. Rüya gören kişi için bu ara bir dönemdir ve ani evlenmeler, boşanmalar gibi süreçlere de tekabül edebilir. Bazı tabirlere göre de rüyada görülen kiralık ev; geçici sıkıntılar yaşanacağına veya gelip geçici aşklara işarettir.

Rüyada Satılık Ev Aramak

Rüyada ev; eş, yerleşik hayat, zenginlik, güvenlik, refah, mal ve yüksek iş kabiliyetidir. Rüyada satılık ev aramak; istediği hayata erişebilme ve sahip olma gayretlerini gösterir. Rüyada yürüyerek, sokak sokak ev aradığını gören kişi uzun ve zahmetli bir şekilde amaçlarına ulaşacaktır, araba veya başka bir araç kullanarak satılık ev aradığını gören kişi için ise bu iş çok daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Rüyada Eşyalı Ev Aramak

Rüya gören kişinin konforuna düşkünlüğünü ve hazıra konma, kolay yoldan para kazanma düşüncelerine tekabül eder. Rüyada eşyalı bir ev ararken bulduğunu fakat çok eski eşyalar olduğunu gören kişi bir hastalık veya musibet ile karşılaşır. Tersi şekilde yeni ve kullanılmamış eşyaların olduğu bir ev ise refah, konforlu bir hayata işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın