Rüyada Eşinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eşinin evlendiğini görmek, kişinin eşine olan güveni ile alakalı olarak değerlendirilir.  Rüyasında eşinin kendisi değil de bir başkası ile evlendiğini gören kişi eşine güven duymuyor ve kendisini terk etmesinden endişe ediyordur. Eğer rüyada eşin tekrar kendisi ile evlendiği görülüyor ise o zaman durum değişir, bu rüya; saadetlerinin artacağına aralarındaki gönül bağının daha da sağlamlaşacağına yorumlanır.

Rüyada eşinin evlendiğini görmek; birbirini seven sayan eşler için bir kıskançlığın varlığına işaret olarak görülebileceği gibi ilişkilerinin düşman çatlatacak kadar perçinleneceğine de tabir edilir. Kimi yorumlarda rüyada eşinin evlendiğini görmek eşlerden birine gelecek iş teklifine veya hayırlı bir işe önayak olmaya da yorulur.

Rüyada Eşinin Düğününü Görmek

Rüyada kendisini eşinin düğününde gören kişi; eşine sonsuz bir aşk ile bağlıdır ve evde sözü dinlenir, saygı gören kişidir. Rüya görenin eşini tanıdığı biri ile evlendiğini görmesi oldukça hayırlıdır; rüyada gördüğü insandan bir menfaat sahibi olunacağına işarettir. Rüyada eşin evlendiği kişinin yabancı biri olduğunun görülmesi ise bazen aile içi tatsızlıklara yorumlanır.

Rüyada Eşinin Nikah Şahidi Olduğunu Görmek

Bazı rüya tabircilerinin açıklamalarına göre rüyada kendi eşinin nikah şahidi olarak görülmesi hane çemberinde yaşanılacak güvensizliklerin, huzursuzlukların ve kimi kavgaların baş göstereceğine delalet sayılır. Bazen de bu rüya resmi bir mevkide eşin yanında olmaya destek vermeye yorulur.

Rüyada En Yakın Arkadaşınız ile Eşinizin Evlendiğini Görmek

Rüyanızda çok yakın samimi bir arkadaşınız ile eşinizin evlendiğini görmek; eşiniz ile aranızda bir güven sorunu yaşayacağınıza, haksız yakıştırmalarda, ithamlarda bulunarak kalbini kırmaya ve eşinizin günahını almaya tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın