Rüyada Eski Sevgili Görmek

Böyle bir rüya tabir edilirken önemli olan birkaç nokta vardır. Rüya sahibinin gerçek hayatta sevgilisi varsa bu ilişkisinin biteceği tabir edilir. Ancak hayatında birisi yok ise mutlu bir aşkın başlayacağını müjdeler. Rüyada eski sevgili görmek rüyanın bütününe göre bazen hayırlı bir evliliğe delalet olurken, evli bir kimsenin eski sevgilisini görmesi de problemlere delalet olur.

Rüyada Eski Sevgili ile Barıştığını Görmek

Rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören kimsenin çok zor gerçekleşebilecek bir hayalini ya da projesini hayata geçirmesine delalettir. Aynı zamanda durgun ve sıkılgan bir süreçten geçen rüya sahibinin mutlu olacağı yeni bir döneme gireceği, hayalini kurduğu bazı mülklere sahip olabileceği alamet olmuştur.

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada erkek arkadaş görmenin yorumu nasıl görüldüğüne bağlı olarak değişir. Mesela rüyanızda erkek arkadaşınız olan kişiyi gerçek hayatınızda tanımıyorsanız, arkadaş çevrenizdeki bir kişi ile olan ilişkinizin ilerleyeceğine ve daha ciddi, seviyeli bir iletişime sahip olacağınızı işaret eder ya da rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü gördüyseniz, eskiden değerli kabul ettiğiniz bir isteğin ya da bir kişinin sizin gözünüzden düşmesine delalettir.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyasında sevgilisinin annesini gören kimsenin, sevgilisi ile aralarındaki ilişkinin gün be gün daha güzel olacağı ve evliliğe giden yola baş koydukları kişiye müjdelenir. Bir başka tabire göre ise aileler ile tanışarak ilişkinin adının konulması adına yüzük takmak gibi bir olayın gerçekleşeceği alamet olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Özlem

2 yıllık bi ilişkim var ciddi düşünüyoruz ikimizin ailesi de biliyor ama bazı nedenler den ötürü ayrıldık. Ben ne zaman ondan ayrı durmak mesafe koymak istesem ruyama giriyor normal de onu rüyam da görmem. Dün bi dua etmiştim Allahım hayirlisini nasip et nasibim olmayan biriyle beni kavga ettirme diye bana yol göster dedim ruyama girdi. Rüyam da evimize geliyordu ailemin evine annemlerle konuşuyordu ikna etmeye çalışıyordu mutluydu yüzü gülüyordu sonra bana sarıldığını gördüm bu rüyanın anlamı nedir sizce ?

Tuba yilmaz

Eski erkek arkadaşla konuşmak

Serap

Rüyamda eski sevgilimi gördüm ilk gün bir akrabamızın evinin önünde arabadan kafasını uzatmış bana gülüyordu ben taksisinden tanıdım gülüp şakalaşoyorduk ablam sordu o dedim müşteri gelince gitti ertesi gün tekrar önüme kırdı yine şakalaşıp gülüyorduk ben arabayı önüme kırdığı için sana sorarım dedim orda uyandım

NEŞE

rüyamda eski sevgilimi ve eşini gördüm. eşi hamile karnı burnunda ve bembeyaz giyinmiş başında da beyaz bir örtü var ben onlara gitmişim mutfak kapısında durdu kadın ve kafasını çevirdi asla yüzünü göstermiyor eski sevgilim benimle ilgileniyor ben bşy istedim ne istediğimi hatırlamıyorum onu almaya odaya gidiyor bende arkasından bakıyorum ama birbirlerine doğru asla bakmıyorlar ve ilgilenmiyorlar yorumlarsanız sevinirim teşekkürler