Rüyada Celp Görmek

Rüya sahibine maddi sıkıntıların yaşanacağını bildiren bir rüyadır. Rüyada celp görmek rüya sahibinin çevresindeki ahlaksız kişilerden ötürü zor durumlara düşeceği şeklinde tabir edilir. Bu yüzden rüya sahibi bu dönemde alacağı kararlara ve güveneceği insanlara normal zamanlardakinden daha fazla dikkat etmelidir.

Rüyada Celp Kağıdı Görmek

Ticaretle uğraşan kimseler böyle bir rüya görmüşlerse, maddi gelirin çok azalacağı kendilerine alamet olmuştur. Bu dönemde tasarruflu davranmak gerekebilir.

Rüyada Mahkeme Celbi Görmek

Rüyasında mahkeme celbi gören kimsenin, sevdiği bir hakkında üzüleceği bir haber alacaktır. Bu dönemde tasarruflu davranarak hem maddi açıdan kendini korumalı, hem de maneviyatını güçlü tutarak duygusal anlamda kendini koyuvermemelidir. Çünkü bu rüya maddi ve manevi anlamda sıkıntıları rivayet eder.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin rahatlamasına, hayırlı bir döneme gireceğine ve özellikler işleri konusunda maddi kazancının artacağına delalettir.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Hayırla tabir edilir. Çok istediği ancak pek umut beslemediği bir konu hakkında çok mutlu olacağı bir haber alacağı rivayet edilir. Alacağı haber ile çok heyecanlanacaktır.

Rüyada Adliye Binası Görmek

Hayırlara vesile olan bir rüya değildir. Bu rüyanın görüldüğü dönem talihsizliklerin yaşanacağı rivayet olunur. Keyifsizlik, belirsizlik ve karışıklık hayata bir süreliğine hakim olacaktır. Ancak rüyalar tek bir unsur üzerinden değerlendirildiğinde çok doğru tabirlere sebep olamayabilir. Bu yüzden rüyanızdaki diğer önemli gördüğünüz noktaları da inceleyerek sizin için en doğru tabiri kendiniz yapabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın