Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek; kişinin medeni durumundaki değişikliklere yorumlanır. Eğer kişinin gerçekte nişanlanıp ayrıldığı bir kişi var ise bu rüya; rüya gören kişinin evlilik ile ilgili pişmanlıklarını, korkularını, kararsızlıklarını, bazen de merakını simgeler. Ortada eski bir nişanlı yok ise bu rüya bir ayrılık olarak da yorumlanır.
Rüyada eski nişanlıyı görmek; bazen gerçekte olduğu gibi de çıkar. Kişi eski nişanlısı ya da sözlüsü ile ilgili iyi ya da kötü bir haber alır ya da tesadüfî bir ortamda onunla karşılaşır. Rüyada eskiye dair görülen her şey kişinin etkisinde kaldığı çözümsüz olayları simgeler.

Rüyada Eski Nişanlıyı Öpmek

Rüyada kişinin eski nişanlısını öptüğünü görmesi; eski bir arkadaş veya dosttan destek görmek, maddi veya manevi bir destek görmesi anlamı taşır. Bazı durumlarda ise gerçekten sevilmiş fakat ayrılık yaşanmış olan kişiye duyulan özlemi ifade eder.

Rüyada Eski Nişanlıyı Öldürmek

Rüyada eski nişanlıyı öldürdüğünü gören kimse maddi ve manevi anlamda kendisini yıpratan birinin yaptıklarını hala hazmedememekte ve intikam duyguları ile hareket etmektedir. Gönül ilişkilerinde ters düşen kişilerin gördüğü rüya temiz bir sayfaya başlamaya, yeni aşklara da rivayet eder.

Rüyada Eski Nişanlı ile Evlenmek

Rüyasında eski nişanlısı ile evlendiğini gören kişi geçmişinden gelen biri ile yeni bir düzene giriş yapabilir. Rüyada eski nişanlı ile evlenmek; eski bir tanıdık veya yaşlı bir akraba ile ortak iş yapmaya, sağlam beraberlikler kurmaya yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de uzatmalı bir aşkın sonlandırılması ya da yeni bir aşk ilişkisine başlamak olarak açıklanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Sibel yiğiter

Rüyamda eski nişanlımı gördüm ben ona bende kalan hafıza kartını veriyodum ve yanımızda çok sevdiğim komşu ablam vardı bizi baristirmaya calisiyodu

Sibel yiğiter

Rüyamda eski nişanlımla hafıza kartını veriyordum ve yanımızda çok sevdiğim kim Şu anlam vardı bizi baristirmaya calisiyordu

Can yücel

Eski nişanlım evlenmiş bir bebek gördüm kucağında bir arabadayiz öpüyor beni ama ben bu bbgin başkasınsan diye süpe edyorum