Rüyada Düğüne Hazırlanmak

Rüyada düğüne hazırlanmak kişinin çok sevineceği şeylere kavuşmaya ve bunun huzuruyla gülümsemeye işarettir. Rüya sahibinin başarılı olacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine de delalet olan bu rüya, bekâr kimseler için etraflarında çokça talip olacağının habercisidir.
Bekâr bir kişi için yakın bir zamanda nikâhının kıyılacağı ve görkemli bir düğünü olacağı şeklinde de yorumlanır. Evli kişiler için ise hane içinde yaşanacak mutluluk, hayırlı evlatlar ve bu evlatların anne ve babasını sevindirecek adımlar atması anlamındadır.
Evli kişiler için bazen de aileden bir kişinin hayırlı bir yuva kurmasıyla alakalı haber alıp çok sevinmeye işarettir. Bu rüya evli çocukları olanlar için, bir torun müjdesi almaya delalettir.

Rüyada Kendi Düğününe Hazırlanmak

Rüyasında kendi düğününe hazırlanmak arzuların gerçekleşmesi, çok fazla mutlu olunacağı ve rızkının çok bereketleneceği şeklinde tabir edilir. Kendi düğününe hazırlanmak bazen bir bilinçaltı rüyası şeklinde yorumlanır. Mesela gerçek hayatta böyle bir arzusu olan kişi için bir bilinçaltı yansıması sayılabilir.

Rüyada Başkasının Düğününe Hazırlanmak

Rüyasında başka birinin düğünü için hazırlandığını görmek, kişiye sabırlı olması gerektiğine dair bir işarettir. Rüya sahibi elini attığı işlerde, çıktığı yollarda ya da amaçladığı meselelerde dikkatli ve telaşsız hareket etmelidir. Aksi takdirde yaşayacağı hayal kırıklıkları vardır.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyasında bir düğünde oynadığını gören kişi gerçek hayatında da oynayacak kadar mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi alacağı bir haber ya da yaşayacağı bir hadise neticesinde adeta sevinçten havalara uçacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın