Rüyada Eski Bina Görmek

Genel olarak hayırlı rüyalardan kabul edilmez. Rüyada eski bina görmek rüya sahibinin uzun zamandan beri çektiği sıkıntıların tekrar su yüzüne çıkacağına delalettir. Rüya sahibini rahatsız eden bahsi geçen konunun gündeme gelmesinin, onu zor durumda bırakacağırivayet edilir. Başka tabirlere göre ise bu rüya kederlendiren haberlere, atlatılan sağlık problemlerinin yinelenmesine, akıldan çıkmayan eski aşklara delalettir.

Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyanızda bir binanın yıkıldığını gördüyseniz, rüyanın görüldü dönem içerisinde etrafınızdaki insanlara çok dikkat etmeniz ve onları iyi seçmeniz hayırlı olacaktır. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin kötü niyetli, bencil, ahlaksız ve çevresine de zarar veren bir kimsenin gazabına uğrayacağına delalettir.

Rüyada Eski Bina Satın Almak

Rüyada eski bina satın almak, rüya sahibini maddi açıdan tehlikeli bir dönemde olduğu konusunda uyarır. Rüyanın görüldüğü zamanlarda rüya sahibinin yatırım yapacağı dalları iyi seçmesi onun için kurtarıcı olabilir.

Rüyada Eski Ev Tamir Etmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında eski ev tamir ettiğini gören kimsenin, özel hayatında ve meslek hayatında yenilikler yapacağı rivayet edilir. Bu yeniliklerin onun maddi gelirini artırarak refaha ulaşmasına yardımcı olacağı rivayet edilir. Aynı zamanda bu rüya, güzel ahlaklı bir kimse olması ve gelirinin de yerinde olması dolayısıyla insanlara yardımcı olacağı hayırlar işleyeceğine delalettir.

Rüyada Eski Ev Satın Almak

Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında vereceği kararların büyük maddi kayıplara yol açacağı rivayet edilir. Eğer rüyanızda eski bir ev satın aldığınızı gördüyseniz, bu dönemde vermek zorunda olduğunuz kararları iki kere düşünerek hareket etmeniz faydalı olacaktır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın