Rüyada Erişte Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada erişte görmek rüya sahibinin helal yollardan gelir elde edeceğine, kazancına bereket, hanesine bolluk geleceğine, yapacağı yatırımlar ile parasal anlamda rahata ereceğine delalettir.

Rüyada Erişte Pişirmek

Rüyasında erişte pişirdiğini gören kimsenin, mesleki hayatında kendi alanında işin erbaplarından olacağı kendisine müjdelenmiştir. İşini çok iyi yapmasından ötürü iş çevresinden adından söz ettireceği ve hem maddi açıdan hem de manevi açıdan refaha ereceği rivayet edilir.

Rüyada Erişte Kesmek

Rüyada erişte kesmek ve rüyada erişte yapmak genel anlamda aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin çalışmayı seven bir kimse olduğu kendisine alamet olmuştur. Özellikle maddi açıdan gelişmesinin önündeki bütün engellerin teker teker yok olacağı, güzel ahlakıyla harama göz dikmeden, emeğiyle maddi gelirini arttıracağı işaret edilir.

Rüyada Erişte Hamuru Görmek

Bolluğu ve bereketi müjdeleyen rüyalardandır. Rüya sahibinin maddi açıdan sıkışmadan, refaha ererek geçineceği işaret eder.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüya sahibinin güzel ahlaklı, çalışkan bir kimse olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Rüyasında hamur yoğuran kişinin emeklerinin karşılığını alacağı, boğazından haram lokma geçmeyeceği, varsa hastalıklarının sona ereceği ve huzura erişeceği rivayet edilir.

Rüyada Hamur Açmak

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyasında hamur açtığını gören kimsenin hanesine bolluk ve bereketin geleceği işaret edilir. Rüya sahibinin bu dönemde talihi kendisinden yana olur, kısmeti açılır ve maddi açıdan rahatlayacağı rivayet edilir. Dertlerden uzak bir dönemin yaşanacağı rüya sahibine müjdelenmiştir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın