Skip to Content

Rüyada Eski Arkadaşını Görmek

Rüya sahibinin maddi kayıpları fazladır. Rüyada eski arkadaşını görmek iş yaşamınızda büyük sıkıntılar içinde olduğunuzu ve maddi destek aradığınızı gösterir. Rüya sahibinin yardımına yakın çevresi koşacak ve bu sıkıntılardan kendisini kurtaracaktır. Rüya sahibini mutlu ve huzurlu günler bekliyor.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Öptüğünü Görmek

Rüya sahibi iş hayatında çok büyük sıkıntılara girmiştir. Bu sıkıntılarından arkadaşı kurtaracak ve maddi anlamda üzerinde olan yükü azaltacaklardır. Borçları biteceği gibi aile içinde yaşadığı huzursuzlukları da yok edecektir. Rüyada eski arkadaş görmek bir yandan da uzun zamandan beri görüşmediğiniz dostunuzla hasret gidereceğinizi gösterir.

Rüyada Eski Arkadaşla Konuşma Yaptığını Görmek

Rüya sahibi zor günlerini atlatacak ve karşısına çıkan fırsatları iyi şekilde değerlendirecektir. Yakın bir zamanda toplu paraya kavuşacak ve bu parayla kendisi,ne bir iş açacak. İnsanlar tarafından takdir gören bir kişidir. Aile hayatınızda da güzel ve sevinçli haberler alacaksınız. Kötü günlerinizde de her zaman sizi destekleyen ve seven kişiler yanınızda olacak.

Rüyada Eski Bir Arkadaşınızı Ağlarken Görmek

Sevdiğiniz kişinin hastalanması ya da vefat haberi alacağınıza yorumlanır. Rüya sahibini dolaylı olarak etkileyecek haberler biraz canını sıkacaktır. Çalışmaktan sıkılan rüya sahibi kendine başka bir yön çizmek isteğindedir. Ailevi bir olayda zor durumda kalacak ve yakın çevresinden yardım alamayacaktır. Kısa dönemli ufak sıkıntılarını atlatacak ve tekrardan yaşama dört elle sarılacak olan rüya sahibi için müjdeli bir habere de yorumlanır.