Rüyada Cam Kırığı Görmek

Başa çıkılabilecek sorunlarla uğraşmayı tabir eden bir rüyadır. Rüyada cam kırığı görmek rüya sahibinin hayatının bazı alanlarında kontrolün kendisinden çıkarak sorun yaşanmasında delalettir. Bir müddet bu sorunların çözülmesi konusunda yavaş ve yıpratıcı bir ilerleyiş olacaksa da rüya sahibinin tekrar kontrolü ele almasıyla hemen çözüleceği rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırığı Tükürmek

Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rivayete göre rüya sahibinin yüreğine dert salan, onu sinirlendiren olayların yaşanacağı işaret edilir. Genel anlamda da rüyada cam kırığı tükürmek rüya sahibinin talihsizliğine alamet eder.

Rüyada Cam Kırığı Toplamak

Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Kendisini yakın gördüğü bazı kimselerle kolay kolay kopmayacak bir gönül bağı kurduğu rivayet edilir.

Rüyada Cam Görmek

Tabirciler tarafından genel olarak rüyada cam sorun olarak yorumlanır. Bu yüzden kolay kırılamayacak kalın camlar önemli ve büyük sorunları işaret ederken, ince camlar atlatılabilecek sorunlara yorulur.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüya sahibinin hayatındaki yenilikleri tabir eden bir rüyadır. Genel olarak rüyada cam kırmak ile aynı şekilde tabir edilen rüyada, yumuşak başlı bir kimse olan rüya sahibinin iyi niyetinin kötüye kullanılması gibi durumlardan usanarak kendisini daha güçlü olmaya iteceği ve buna göre seçimler yapacağı işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın