Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Kişi rüyasında bebek doğurduğunu görüyorsa bu sıkıntı ve hastalıklarından kurtulmaya, ferahlığa erişip rızkının artacağına dalalettir. Bebek doğurduğuna dair görülen rüyalar genel manada iyiye yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kadın ise ve doğurduğu bebek erkek ise hayatında bir kız çocuk olacağına, eğer kız bebek görmüş ise erkek evlada sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Kız bebek görmek sıkıntı ve dertten kurtulmaya işaret ederken erkek bebek görmek zor günlerin geleceğine dair yorumlanmaktadır. Rüyasında doğum yaptığını gören kadın bir hastalıktan dert yanıyorsa o hastalığının iyileşeceğine veya evini taşıyacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüya gören kişi dostlarından uzaklaşacaktır. Sadece hamile olduğunu görmek üzüntü anlamına gelirken doğuran kadın ise üzüntülerden kurtulma manasında yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse evli ise hastalıklara yakalanabileceğine, bekar bir kimse ise sevinçli günlere yorumlanır.

Borçlardan Kurtulma ve Rahatlama

Rüyada bir kadının bebek doğurduğunu görmek borçlardan kurtulmaya ve rahatlamaya yorulur. Eğer fakir olan biri doğurduğunu görürse zenginlik ve feraha erişeceğine, eğer zengin biri görmüş ise fakirleşeceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kimse ticaret ile uğraşmakta ise mal kaybı ve fakirleşmeye yorulur.

Rüyada Hamilelik Görmenin Alternatif Yorumları

Bazılarına göre ise doğurduğunu gören kişi kötü bazı huylara sahip olan eşinden kurtulacağına yorar. Şayet bir kadın hamile olmadan bebek doğurduğunu görüyorsa kocasının zengin biri olacağına yorumlanır. Kişinin doğurduğu erkek bebek hemen konuşursa bu durum selamete yorulur. Bazı kişilerce bu durum vefat haberiyle bağdaşmaktadır. Kız bebeğin konuşması ise gerçek hayatta bir çocuk olacağına dalalettir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Gözde Göçmen

Rüyamda yatakta sancısız bir şekilde erkek bebek dünyaya getirdim.

Esma

Rüyada hamile değilim ama bir erkek bebeğim oldu. Çocuk doğar doğmaz gülüyordu ve yürüyordu. Çok tatlı ve sevimli bir bebekti. Bunun anlamı nedir?

İlayda

Rüyamda beyaz tenli siyah gözlü bir erkek bebeğim oluyor. Onu emziriyorum. 6 aylık bir kızım var. Sütüm ona yetmiyor. Erkek bebeğimi sağlık ocağına götürüyorum. Topuk kanı alınacak mı diye soruyorum ancak alınmayacağını söylüyorlar. Oğlum diyerek bebeği seviyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Elçin

Rüyamda hastanedeyim ve erkek bebek doğurmuşum. Pipisini siliyorum. Giydirecek kıyafet yok ve aniden doğum yapmışım. Hazırlıksız gitmişiz. Ne anlama geliyor?

Leyla

9 aylık evliyim fakat hamile değilim. Rüyamda hamile olduğum ve doğurduğumu gördüm. Doğum çok rahat geçti. Erkek bebeğim oldu. Çok güzel bir bebekti. Mavi gözleri vardı. Tombul ve sert bir bebekti. Ona hayran hayran baktım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Ziynet

Rüyamda hamileydim. Et fabrikasında doğum yaptım. Ablam kan görünmesin diye çocuğu alıyordu. Babamlar bilmesin diye sonra ben erkek arkadaşımı arıyordum. Çocuğumuzun olduğunu söylemek istedim. O da ne yapayım dedi. Hiç sevinmedi. Bir de emzirmek için kucağıma aldım. Ablam izin vermedi. Bu rüyam ne anlama geliyor?