Skip to Content

Rüyada Dünyayı Görmek

Kişi rüyasında dünya görmüş ise bu mal, mülk, kadına ve dünyalık şeylere sahip olacağına yorulur. Kişinin rüyada dünya görmesi iyi huylu bir kadın eşe ve dünyalık mallara sahip olacağı şeklimde yorumlanmaktadır. Rüyada dünyayı terk ettiğini görmek ise rüyayı gören kişinin eşini boşayacağı gibi anlamlara yorulmaktadır. Rüyada dünyada kendi hariç herkesin ve her şeyin öldüğünü görmek ise rüya sahibi kimsenin gözlerinin kör olma ihtimaline yorumlanır.

Rüyada Dünyayı Haritadan Görmek

Bunlarla beraber rüyada dünyayı görmek söz verip tutulmamaya, hileye de yorumlanmaktadır. Eğer kişi rüyasında dünyanın döndüğünü görüyor ise bazı kişilere göre mal, servet, para gibi kıymetlere yorumlanmaktadır. Rüyada dünya haritası görülmüş ise bazı yorumculara göre kadın ve çocuğa yorumlanır. Kişi bekar ise evleneceğine alamettir. Eğer rüyada dünya haritasını bir kadın görmüş ise muradına ereceği anlamı çıkar. Birini seveceği ve mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Dünyayı Uzaydan Görmek

Kişi rüyasında dünya görüyor ise itibar sahibi bir adam ve makama giden yola işarettir. Eğer kişi bekar ise evleneceği anlamına da gelmektedir. Rüyada dünya görmek evlat, kadın, mal, mülk ve makama yorulur.

Rüyada Dünyanın Döndüğünü Görmek

Rüya gören kişi rüyasında dünyanın döndüğünü görüyor ise işlerinin yoluna gireceği şeklinde yorumlanır. Beklediği güzel haber ve gelişmelerin olacağına dalalettir. Rüyasında kişi uzaydan dünyanın döndüğünü görüyor ise hayatında ters giden pek çok şeyin yoluna gireceği şeklinde yorumlanır.