Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüya sahibi işlerinde başarılı olacak ve kısa süre içinde de işlerini ilerletecektir. Hayırlı kazanç kapısının yanı sıra bol rızıklı günler rüya sahibini bekliyor. Rüya sahibi oldukça becerili ve yetenekli bir kişiliğe sahip olup çevresi tarafından da sevilen bir kişidir. Kısa zaman içinde bük bir haber alacak ve bu haber sayesinde hayatı birden değişecektir.

Rüyada Erkek Ayakkabısı Satın Almak

Ayağına uygun bir ayakkabıyı almak rüya sahibinin dertlerinden sıyrılacağını gösterir. Geniş ve ayağına uyan bir ayakkabıyı gören kişi hayatında istediği emellere ulaşır. Yeni ayakkabı bir bakıma servetin de artacağını gösterir. Ayakkabı ayağına uymuyorsa sıkıntılı bir dönem yaşayacağına işarettir.

Rüyada Erkek Ayakkabısını Ayağından Çıkarmak

Sevdiklerinizle kavuşacağınıza ve güzel günlerin yakında sizi bekleyeceğine işaret olan rüya hayırlıdır. Bekar biri bu rüyayı görürse yakın zaman içinde hayırlı bir kısmet ile evlenecek ve evlatları da hayırlı olacaktır. Rüya sahibi oldukça şanslı bir dönemde olup bolluk ve bereketi de artacaktır.

Rüyada Renkli Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada Beyza bir ayakkabı görmek huzur ve güzel bir yuvayı simgeler. Ailesi ile ömür boyu mutlu yaşayacağı gibi çocukları da çok hayırlı olur. Siyah ayakkabı ise kişinin sıkıntılarını gösterir. Sarı renkli ayakkabı ise kısas bir dönem içinde yaşayacağı hastalığı işaret eder. Mavi renkli ayakkabı, ömür boyu mutlu olunacağını gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın